Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με τη Σάρα τις προάλλες μετά από ενημερώσεις φίλων ότι έχει κατεβάσει το κόστος από το απαγορευτικό 300 που το είχε παλιότερα.
Η συνεννόηση εύκολη για το κλείσιμο ραντεβού, το διαμέρισμά της πολύ ωραίο, πεντακάθαρα τα πάντα.
Προσφέρθηκε για ποτό - αναψυκτικό, λίγο νεράκι μόνο ζήτησα.
Η ίδια όμορφη για τα γούστα μου, της εξήγησα ότι ενδιαφερόμουν να είμαι παθητικός και ότι την ήθελα ζόρικη.
Όταν της τα είπα αυτά, μου έδειξε ότι γουστάρει και μου απάντησε ότι γουστάρει να γαμάει άγρια.
Ωραία, σκέφτηκα, και πήγα να φρεσκαριστώ λιγάκι πριν ξεκινήσει ο αγώνας.
Ωραίο πρόσωπο και σώμα, καλό μέγεθος εργαλείο, με περίμενε φορώντας κάτι διάφανα, και μοσχομύριζε.
Γρήγορα την απάλλαξα απ' τα πολλά, και ξεκινήσαμε το ματς με περιποίηση εργαλείου που δεν άργησε να γίνει πέτρα.
Αρκετά deepthroats, που έδειχνε να γουστάρει, σφαλιάρες, φτυσίματα, για κάνα τέταρτο.
Με στήνει στα τέσσερα, γαμούσε καλά και την παρότρυνα να πάει με πιο πολλά γκάζια.
Εναλλαγή αρκετών στάσεων, κάποια φάση έδειξε κόπωση, αλλά την έγλυψα ξανά λιγάκι και το τακτοποιήσαμε σύντομα το θέμα.
Γενικά ήταν μία καλή συνεύρεση, αν και θα την ήθελα λίγο πιο ζόρικη.
Το τέλος ήρθε και για τους 2 μας, σχεδόν μαζί.
Μπανάκι ξανά και αποχαιρετισμός.
Συμπέρασμα: Αν και ήταν μία επιτυχημένη συνεδρία, και θα την χαρακτήριζα καλή επαγγελματία, δεν μπορώ να πω ότι δεν ίδρωσε τη φανέλα, ήταν πρόθυμη, ωστόσο θα την ήθελα λίγο πιο έντονη και ζόρικη (και εκεί πάει το ίσως στο αν θα τη ξανασυναντούσα).
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dionst1
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.353
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Veritas, Benreilly, lycienr και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού