Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άλλη μία συνεδρία με την Isabella.

Η συνεννόηση πολύ εύκολη με μηνύματα, είναι άλλωστε απ' τις λίγες αλλοδαπές που ξέρουν καλά αγγλικά.

Ο χώρος μια χαρά, ζήτησα μπανάκι, καθαρή πετσέτα, όλα ok.

Δεν κάνω περιγραφή, έχω ξαναγράψει, για τα δικά μου γούστα πολύ όμορφο πρόσωπο, ωραία μάτια, ωραίο δυνατό δεμένο σώμα, πολύ ωραίο στήθος. Και κυρίως επιβλητική, καθηλωτική σαν παρουσία.

Επιστροφή στο δωμάτιο με περίμενε ξαπλωμένη παίζοντας με το κινητό της και με ανοικτή τη ρόμπα και το παλαμάρι να ξεκουράζεται λίγο πριν τον πόλεμο... όχι για πολύ όμως…

Ανέλαβα αμέσως δράση, και σε λίγα δευτερόλεπτα είχε γίνει μάχιμο και ατσάλι.

Έντονα deepthroats, αρχικά ξαπλωμένη και στη συνέχεια σηκώθηκε και άρχισε να μου γαμάει το στόμα, χωρίς να αφήνει περιθώρια, ώσπου με έστησε ξαπλωμένο εντελώς μπρούμητα.

Είσοδος σιγά-σιγά μέχρι που έπιασε πάτο, και ξάπλωσε όλη πάνω μου και νιώθοντάς την όλη μέσα μου.

Ακούω την ανάσα της στ' αυτί μου και μου λέει χαμηλόφωνα: I will destroy you, και πριν προλάβω να πω κάτι άρχισε το σκληρό παιχνίδι που την ενθάρρυνα να το πηγαίνει όσο πιο δυνατά μπορεί.

Εναλλαγή πολλών στάσεων που συνέχιζε σε όλη τη διάρκεια το ανελέητο σφυροκόπημα, μέχρι που έκανε ένα απίστευτο αεροπλανικό (δεν περιγράφω…) και κάπου εκεί τα είδα όλα. Δεν άντεξα για πολύ, ήρθε το τέλος, σχεδόν χωρίς να τον αγγίζω.

Με ρώτησε πώς ήθελα να με χύσει, και της απάντησα να συνεχίσει λίγο ακόμη το σφυροκόπημα, είχαμε άλλωστε κάνα 20λεπτο ακόμη.

Αμ έπος, αμ έργον, με σήκωσε στα όρθια μέχρι που ήρθε και γι' αυτή το τέλος και με έστησε να τα πάρω στο στόμα.

Φοβερή απ' την αρχή μέχρι το τέλος και εγγύηση εάν θέλεις active hard domination χωρίς σταματημό και έλεος.

Όσοι θέλετε κάτι πραγματικά ζόρικο, όχι αγαπούλες, φιλάκια και GFE καταστάσεις, αλλά the real thing, και είστε καλά προπονημένοι στα σκληρά ματς, try it όταν ξανάρθει.

Εάν όχι, διαλέξτε κάτι άλλο.
Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dionst1
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.353
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Veritas, M. Bison, Καβλιάγγουρας και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2021
Ε ρε τυχαιρε ,εμεις παλι δεν τις προλαβαμεΔάκρυ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1