Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
T H E M A R I A I S I S

Πήγα στην Maria Isis σήμερα.

Γενικά είμαι πολύ επιφυλακτικός στις κριτικές και δεν πιστέυω αυτά που γράφονται.

Μου φαίνεται συνήθως ότι είναι από αυτούς που έχουν τα σπίτια και γράφουν στα Ελληνικά για να φέρουν πελατεία.

Η κριτική μου λοιπόν είναι χωρίς BIAS και οικονομικό συμφέρον, τώρα που τη διαβάζω δεν την πιστεύω και εγώ.

Είχα πολύ άγχος και δεν κάβλωνα πολύ στην αρχή, είχα πάει βέβαια για καθαρά παθητικός άρα δεν είχε ιδιαίτερη σημασία.

Η Maria Isis είναι Ανώμαλη και απίστευτα Γλυκιά μαζί.

Της αρέσει το τρομερά το σεξ και το δείχνει.

Σου πιπιλάει τις ρώγες σου τρώει το πρόσωπο με τα γλωσσόφιλα στην κυριολεξία σε σημείο που της ζητάς να χαλαρώσει.

Με παρακαλούσε να χύσει στο στόμα μου lol χωρίς extra χρέωση και μου έκανε στεναχωρημένες φατσούλες που της είπα να χύσει στην κοιλιά της.

Με άνοιγε 10 λεπτά κάνοντάς μου μασάζ στην πλάτη, χαιδεύοντάς με και ψυθιρίζοντάς μου ανώμαλα πράγματα στο αυτί.

Ωραία πούτσα μεγάλη καλοσχηματισμένη παχιά.

Της έπαιρνα τσιμπούκι και ταυτόχρονα της έδινα χαστούκια και της έβαζα δάχτυλα στο στόμα.

Σώμα τούμπανο, Πλαστικά βυζιά μεσαία καλοσχηματισμένα γυμνασμένα.

Ωραίες πεταχτές ρώγες που τις τσιμπάς.

Χάνει ίσως λίγο στο πρόσωπο βέβαια άμα σου βάλει την πούτσα στο στόμα σύντομα αυτό το ξεχνάς.

Απίστευτοι, απίστευτοι τρομεροί κοιλιακοί με σκουλαρίκι στον αφαλό.

Επίπεδος κώλος, δεν νομίζω βέβαια πολλοί να πηγαίνουν να της τον βάλουν.

Φαίνεται ότι καβλώνει και θέλει να σε ξεσκίσει, σου λέει πάρε μου πίπα προς το καθρέφτη να μπορώ να βλέπω τον κώλο σου.

ΤΡΕΛΟ ΓΛΥΦΟΚΩΛΙ χωρις εξτρα χρέωση και χωρίς να της το ζητήσεις. Σε γυρνάει ανάποδα για να σου ρουφήξει τον πρωκτό.

Δάχτυλα λιπαντικά poppers γάντια fisting χωρίς να σε πονάει δεν ξέρω πως το κατάφερε.

Είναι στο γνωστό σπίτι που φέρνει και την Ραφαέλλα (ξέρετε που)

Όταν τη δείτε πείτε της ότι δεν χρειάζεται να κάνει πλαστικές γιατί είναι μια χαρά, μην μας χαλάσει, θέλει να παει πίσω στην Βραζιλία να κάνει τέσσερις επεμβάσεις κρίμα είναι.

Είχα πάει και στη Sabriba Rios τη μικρή μαγισούλα με το μεγάλο σκουπόξυλο που είναι πολύ φίλη της και τώρα είναι στη βραζιλία μετά το Λονδίνο, και μένανε μαζί στο ίδιο σπίτι μου την έδειξε στο instagram τώρα έχει γίνει ξανθούλα.

Και αυτή ήτανε καλό καβλάκι που βγάζει κάτι κοριτσιστικο και αθώο μέχρι να στον βάλει στον κώλο.

Τα αγγλικά της Μαρίας είναι τρομερά καλά για βραζιλιάνα και σηκώνει η ίδια τα τηλέφωνα άρα μπορείς να της ζητήσεις αυτό που θέλεις δεν έχει τσατσά ή άλλη κοπέλα όπως έχω δει αλλού.

θα ήθελα να κάνω και μια άλλη παρατήρηση, το σπίτι (κύκλωμα αν επιτρέπεται η έκφραση) που τις φέρνει, φαίνεται να έχει γενικά μια ποιότητα στο πως κάνει τη δουλειά του τις έχει καλά δασκαλεμένες και δεν είναι σνομπ βαριαστημένες ή άβουλες όπως σε άλλα σπίτια (δεν θα αναφέρω ονόματα).

Θέλουνε να σε ικανοποιήσουνε και δεν αρνούνται τίποτα, αυτό το είδα και σε στη Sabrina.

Έχει ποτάκι όταν πας και μπάνιο πριν και μετά με πετσέτες και αποσμητικό στόματος.

Θα πουλήσω το σπίτι μου να πηγαίνω σε τραβέλια κάθε μέρα και θα γίνω ζητιάνος.

Αν όλες οι γυναίκες είχανε πούτσα ο κόσμος θα ήτανε καλύτερος.

Καλή πρωτοχρονιά λοιπόν και ευτυχιμένος ο καινούργιος χρόνος.
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2020
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, Apola000, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2020
'Αν ολες οι γυναικες ειχαν πουτσο...'
Το ξερεις οτι αντρας σε γαμησε κι οχι γυναικα;
Οκ μαγκια σου να γουσταρεις οτι γουσταρεις, αλλα να ξερουμε και τι λεμε
05 Ιουνίου, 2021
μαζι σου φιλε, γυναικα με πουτσα γαμαει πολυ καλυτερα.
review reaction 1 kablomenos90
18 Ιανουαρίου, 2022
Ρε παιδια ειδα κατι φωτογραφιες σε ενα αλλο site...αμα μπορειτε να παιρνετε αυτο το πραγμα και δεν πονατε οπως λετε σας βγαζω το καπελλο αλλα το βρισκω ανατομικα αδυνατο...θα εχετε συγουρα ακρατεια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3