Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη λίγο μετά τη καραντίνα, στο διαμέρισμα 1ου ορόφου στο Παγκράτι. (έχω ξαναπάει, αλλά δεν θυμάμαι με ποια)

Ανοίγει η Μαρία, φορώντας κάτι ελαφρύ, λόγω ζέστης, αν και στο διαμέρισμα είχε δροσιά. Εντυπωσιακή παρουσία όχι μόνο λόγω ύψους, αλλά πραγματικά είναι πολύ όμορφη. Στις φωτο κάπου χάνει. ΜΕ ρώτησε αν θέλω κάτι να πιω και ζήτησα λίγο νερό. Μπορείς να συνεννοηθείς στα αγγλικά σχετικά εύκολα.

Αμέσως στο μπάνιο, μη χάνουμε χρόνο με καθαρή και μεγάλη πετσέτα και παντόφλες. Βγαίνοντας με περιμένει στο κρεβάτι γυμνή. Το εργαλείο, αν και σε χαλάρωση, δείχνει και είναι μεγάλο πάνω απ το μέσο όρο. Με πλακώνει σε αγκαλιές και γλωσσόφιλα χωρίς έλεος!!!! Αμέσως αισθάνομαι το εργαλείο της να σκληραίνει και να μεγαλώνει επικίνδυνα. Μου σπρώχνει το κεφάλι προς τα κάτω και μου το χώνει στο στόμα, ενώ αρχίζει να σπρώχνει δυνατά. Τα είδα όλα. Πολύ δύσκολα το παίρνεις όλο. Πνιξίματα και υγρά πολλά. Μου βγήκαν τα μάτια. Πεντακάθαρο και μεγάλο γύρω στα 20 πρέπει να ήταν. Γύρω στα 15 λεπτά την έγλυφα και γυρνάμε σε 69 αλλά το σταματήσαμε, γιατί θα χύναμε κι οι δυο.

Γυρίζω στα 4 και αρχίζει να με γλύφει πίσω και συγχρόνως να με ανοίγει με τα δάχτυλα. Γλύφει εξαιρετικά μπορώ να πω. Στη συνέχεια μπαίνει σιγά σιγά χωρίς να με πονέσει καθόλου. Είναι επίσης πολύ καλή στο γαμίσι και με πολλές αντοχές. Δεν κράτησα ώρα, αλλά με είχε αρκετή ώρα στο σπρώξιμο. Με γυρίζει ανάσκελα, μου κρατάει τα πόδια ανοιχτά και το ξαναχώνει δυνατά, ενώ με γλωσσοφιλαγε ταυτόχρονα. Απίστευτη αίσθηση…. Σε κάποια φάση, σταματάει γιατί θα έχυνε, οπότε της λέω να συνεχίσουμε με 69 και να τα πάρω στο στόμα. Έτσι κι έγινε. Τα παίρνω πρώτα εγώ στο στόμα και μετά από λίγο, τα ρίχνω κι εγώ και τα πήρε, αν όχι όλα, κάποια τα πήρε στο στόμα.

Είχε περάσει τελικά, πάνω από ώρα, αλλά δεν κοιτάζαμε ρολόι.

Η συνάντηση ήταν άκρως επιτυχημένη με τη Μαρία. Σίγουρα θα τη ξαναδώ μέχρι να φύγει.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Marcus77
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.487
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mad_max, eroserotou και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού