Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 13 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συνάντηση σήμερα με την Lisa συνοδευόμενος από την κοπέλα μου.

Η συνεννόηση σχετικά εύκολη.

Το σπίτι καθαρό με καθαρές πετσέτες.

Η Lisa ευγενική και ευδιάθετή

Είναι όντως πολύ όμορφη. Ψηλή, αδύνατη με ωραίο κωλο και μέτριο προς μεγάλο εργαλείο.

Η συμφωνία ήταν στον πρώτο γύρο να την πηδήξω εγώ και στο δεύτερο να πηδήξουμε μαζί την κοπέλα μου. Εγώ από πίσω και αυτή από μπροστά.

Στον πρώτο γύρο τα πήγαμε πολύ καλά.. μου έκανε μια πολύ ωραία πίπα… με γλείψανε μαζί με την δικιά μου και μετα της τον έχωσα στον κωλο που σφυροκόπησα για περίπου 20 λεπτά με την δικιά μου δίπλα να το τρίβει. Χύνω σε στάση doggy και πάμε για μπάνιο.

Επανερχόμαστε και ξαναμπαινει δυνατά με ωραία πίπα..
Ο στόχος ηταν να της σηκωθεί για να τον βάλει στην δικιά μου . Παρακινώ την δικιά μου να της τον γλείψει αλλά δεν το ήθελε και πολύ.. οπότε αποφάσισα να την βοηθήσω. Της γλείψαμε μαζί τον πούτσο μέχρι που έγινε πέτρα. Με το που στήθηκε στα 4 η δικιά μου για να της τον βάλει της έπεσε τελείως.
Το προσπαθήσαμε λίγο αλλα μετά εγκαταλείψαμε. Τελικά την έβαλα ανάσκελα και την σφυροκόπησα μέχρι που βόγκαγε από την κάβλα και έχυσε στην κοιλιά της.

Συμπέρασμα: πολύ καλή, με πολύ διάθεση, ευγενική και όμορφη αλλα δεν κάνει για ζευγάρια. Ήταν φανερό ότι δεν μπορούσε να λειτουργήσει με γυναίκα. Αν ήθελε να ηταν απόλυτα σωστή θα μπορούσε να επιστρέψει μέρος των χρημάτων. Εγώ βέβαια δεν έκανα καμία νύξη γιατί δεν γούσταρα να χαλάσω την φάση. Αυτός είναι και ο λόγος που έβαλα χαμηλή βαθμολογία στη σχέση ποιότητας με τιμή.

Πιστεύω ότι αν πάει κάποιος μόνος του θα περάσει σίγουρα καλά.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
569
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SheFucker, travestolagnos, tampalouka και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2020
Φίλε καλησπέρα, έχεις άλλη εμπειρία με TS για ζευγάρι με πετυχημένο ραντεβού που θα πρότεινες ? Ευχαριστώ
06 Μαρτίου, 2020
Σενάριο για τσόντα η παρτουζα, αλλά πραγματικά σε αυτόν τον κόσμο υπάρχουν και άνθρωποι που πληρώνουν για να φάνε κέρατο και από τι μια γουστάρουν να γαμανε και φτιάχνονται με το θηλυκό σώμα αλλά από την άλλη γουστάρουν να γλυφουν πουτσα;;; Πραγματικά η τρανς μοιάζει πιο νορμάλ θέλει να ζήσει ως γυναίκα γουστάρει άντρες τέλος , εσύ μας μπερδεψες.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
06 Μαρτίου, 2020
Σε γούσταρε τύπε , προφανος δεν μπορούν όλες η τρανς να γαμησουν γυναίκες και είναι και υγείες αυτό !!! Προσωπικά μου την σπάνε οι τρανς που λειτουργούν με όλα και όλους ... είναι πολύ πιο άρρωστο μια τρανς να της αρέσουν γυναίκες παρά μόνο οι άνδρες !!!Ναι! Όπως και να έχει καλύτερα να πήγαινες μόνος σου ... θα σπαστικέ και οι κοπέλα σου με όλα αυτά ...
review reaction 1 BarberPit
29 Απριλίου, 2020
Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4