Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση στο Παγκράτι στο διαμέρισμα για τρίο με cammy και family. Ok για την cammy δεν χρειάζεται να πω κάτι γιατί κάθε φορά που συναντιόμαστε είναι και καλύτερη . Ανοίγει την πόρτα η cammy αγγαλιες φιλιά και περνάω στο δωμάτιο όπου εκεί με περίμενε και η jamilly. Οταν την είδα εντυπωσιάστηκα. Καλύτερη από τις φωτογραφίες . Πληρώνω και τις 2 για μια ώρα + χυσιμο + golden shower 250 το άτομο και μπαίνω για ντουζ. Βγαίνω και με περιμένουν στο κρεβάτι με μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες όπως είχα ζητήσει στο τηλ . Ξαπλώνω μαζί τους και αρχίζουν τα παιχνίδια με ξεκίνημα να γλύφω την cammy όσο η jamilly μου έγλειφε από πίσω τα πάντα . Μετά από λίγη ώρα μου ζητάει η cammy να κάτσω στα 4 για να με πάρει και αρχίζω να γλύφω την jamilly . Δυστυχώς σε όλη την διάρκεια η jamilly δεν κατάφερε να έχει στύση εκτός από κανένα δεκάλεπτο που σηκώθηκε και τα έδωσε όλα με όργωσε με μανία . Χαλαρώνουμε έρχονται από πάνω μου και ξεκινάνε να τον παίζουν για να χύσουν. Η cammy έχυσε ωραία ποσότητα αλλά η jamilly δεν τα κατάφερε αλλά να είμαι ειλικρινής προσπάθησε πολύ ίσως δεν ήταν σε καλή μέρα . Πέρασμα στο ντουζ όπου έρχονται και οι 2 και ξεκινάν να με κατουράνε παντού. Πολύ όμορφη γενικά η jamilly αλλά η αλήθεια είναι πως η cammy έσωσε την παρτίδα
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2024
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
390
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 4 noelon, BUT-TMAN, Giorgos H και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2024
Είναι στα υποψιν αυτό το duo αλλά τελευταία μού την έχει σπάσει λίγο η "Cammy" ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1