Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μάλλον πρέπει να γράψω πρώτα, ότι συναντηθήκαμε για πρώτη φορά στο αεροδρόμιο της Λάρνακας, όπου στεκόταν έξω από την έξοδο διέλευσης περιμένοντας κάποιον. Την πρόσεξα και σταμάτησα να την ξανακοιτάξω και αυτό την τρόμαξε και απομακρύνθηκε. Με αναγνώρισε όταν την επισκέφθηκα και η πρώτη της ερώτηση ήταν αν είμαι από το τμήμα μετανάστευσης. Μου πρόσφερε ένα ντους και αρχίσαμε να ασχολούμαστε με τη δουλειά. Καθαρή σουίτα στο Nostalgia, μεγάλο πάρκινγκ. Τα χρήματα άλλαξαν χέρια και πράγματι πολλά γαλλικά φιλιά αλλά λίγο φως. Στήθος σιλικόνης, εργαλείο παχύτερο από το μέσο όρο αλλά όχι πολύ μακρύ. Για δράση, έχει πραγματικά μεγάλη αντοχή, απλά μια μηχανή του σεξ, τίποτα δεν την σταματά, γαμάει βάναυσα. Χρειάστηκε να την φρενάρω γιατί πραγματικά πονούσα. Με σφυροκοπούσε για μισή ώρα ασταμάτητα. Δοκίμασε κάθε δυνατή στάση πάνω μου, έχει ανεξάντλητο απόθεμα φαντασίας σε αυτό. Έχει επίσης το χάρισμα να σου την πήξει σε οποιαδήποτε στάση. Η πίπα δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, αλλά συνεργάστηκε καλά στη δράση και δεν αρνήθηκε καμία στάση. Ήμουν ο πρώτος εκείνη τη μέρα, οπότε με καβάλησε μέχρι τέλους και επίσης με άφησε να κάνω ό,τι ήθελα και όπως ήθελα και όσο ήθελα. Η αλήθεια είναι ότι την πρώτη φορά που μπήκα μέσα της πόνεσε και είχε λίγο πρόβλημα, αλλά μόλις πήρε στροφές και ανέβηκε η ταχύτητα ήταν ένα τρενάκι του λούνα παρκ. Έχυνα στο στήθος της, το οποίο δεν είναι πολύ μεγάλο, αλλά είναι ακόμα πιο ωραίο με όμορφες όρθιες θηλές. Όταν το έγλειψα από το στήθος της αρνήθηκε να με φιλήσει. Το αποκρουστικό ήταν ότι αρκετές φορές κατά τη διάρκεια της ομιλίας, μου ζήτησε να της αγοράσω ένα δώρο, κάτι χρυσό ή κάτι άλλο ακριβό. Δήλωσε, ότι είναι καταναλωτής.
Συνολική εντύπωση = Προσοχή, γαμάει δεν αστειεύεται, γαμιέται δεν κοροϊδεύει!

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2024
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Λευκωσία
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SheFucker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.685
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, Pegging Slave, Benreilly και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2024
Και σε μένα είχε ζητήσει το PS 5 παλιότερα....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1