Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 396548
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Μετά από πολύ καιρό ήρθε η στιγμή να ξαναγράψω για το 2+2, γιατί η χθεσινή βραδιά δεν ηταν σαν της προηγούμενες.
Ο άντρας μου χθες απόγευμα μου λέει θέλει σήμερα το βράδυ να παμε στο 2+2 κλαμπ, απογοητευμένος από την προηγούμενη εβδομαδα όπου κάναν ντου οι μπάτσοι Χμμμ;στο πάρτυ το οποίο διοργάνωσε το c4c οπου ημασταν και μεις μεσα φυσικα εγινε σε ενα οχι καλο σημειο στο περιστερι .... πολυ κεντρικο.Ντροπή
Τέλος πάντων ας μπούμε στην καυτή νυχτα που ειχαμε εγώ και ο αντρας μου, φτάσαμε από έξω ειδαμε πολλά αυτοκίνητα και χαρήκαμε χτυπησαμε κλασικα το κουδούνι μας άνοιξε ενας κύριος με κουστούμι ηλικίας άνω των 50 μας χαιρέτησε πληρωσε ο άντρας μου στο ταμείο 20 ευρώ με την δυνατότητα να πιουμε 4 ποτά, μολισ μπήκαμε μέσα ειδαμε πολύ κόσμο και έτσι καθήσαμε στο δεύτερο τραπέζι μπαίνοντας μέσα στο κλαμπ παραγειλαμε σε μια όμορφη ξανθια και ευγενεστατη σερβιτόρα οποίο αντρας μου την γουστάρει σεξουαλικα παρά πολύ, πολλά ομορφα αντράκια είχε χθες βράδυ με κοιτούσαν μεσα στα μάτια μου και αληθεια ηδονιζομουν, ο άντρας μου για μια στιγμή μου είπε απόψε η νυχτα θέλω να ειναι μόνο για σενα εγώ απλα θέλω να σε βλέπω να περνάς καλά χωρίς ταμπού.
Ειπιαμε από δυο ποτα ο καθένας και ο αντρας μου παρήγγειλε αλλά δυο συν 2 σφηνακια μας κερασε ενα όμορφο παλικάρι και η διάθεση μου αρχισε να ανεβαίνει 24.30 άρχισαν τα ζευγαρια να ανεβαίνουν στα πάνω δωμάτια για μια στιγμή εκεί που κουνιόμουν
με την μουσική ο αντρας μου με έπιασε το χέρι και μου λεει παμε στο πεδίο μάχης.
ανεβήκαμε επάνω και στο πρώτο μεγάλο δωμάτιο ήταν αρκετα ζευγάρια που παίζαν, μια μελαχρινή φώναζε από καυλα αρχισα και 'γώ να φτιαχνομαι ο δικό μου μου έβαλε το χέρι του στο πιπινι μου και σε ενα λεπτό εγινα μούσκεμα.
διπλα μου ήταν δυο όμορφοι άντρες ο ένας με χάιδευε τον πωπω μου, ένιωσα μεγάλη ηδονή και ο άλλος έβγαλε το πουλι του μπροστα μου και τον έπαιζε για μια στιγμή βλεπω ο αντρας μου απομακρύνθηκε τον κοίταξα και αυτος απλα μου εκλεισε το μάτι , δηλαδη με εδωσε το οκ να προχωρήσω, κατευθείαν τον εναν έπιασα το επίμαχο σημείο και του το χάϊδευα ηταν τόσο σκληρό που τον ηθελα ολων μεσα μου.
Μετα από καποια λεπτα ο αντρας μου ήρθε και με τράβηξε και με έβαλε μέσα σε ενα δωμάτιο το πρώτο που έχει συρτή μπηκαν και οι δυο οι αντρeς και εκεί έγινε το χαμός με ανάλαβαν και οι δυο ο ενας από πίσω στα τέσσερα και τον άλλον μου τον έβαλε ολον μεσα στο στόμα .... ήταν υπεροχα ο άντρας μου απλα με απολαύανε τα ουρλιαχτά μου σε μισή ώρα ο ένας με έχυσε μέσα στο στομα μου αν και δεν το ήθελα μου επιασε το κεφάλι και δεν μου άφηνε να βγω έξω μμμμμμ τελικα μου άρεσε σαν πρώτη φορά.
Ειχαμε σκάσει και ειπαμε να κατεβουμε λίγο κάτω στο μπαρ να πιούμε ενα ποτήρι νερό, ελα που μέσα στο κελί με τα κάγκελα γινόταν το ελα να δεις προσπαθησαμε να μπουμε αλλά δεν μας άφησαν το θελαν πριβε μας είπαν, μέσα ήταν δυο γυναίκες με τρεις άντρες η μια φώναζε πολύ από ότι άκουσα την λεγανε Μαρία από Σαλαμίνα ειπαν κάποιοι, πολλή σέξυ γυναίκα την περνάν ενας απο πίσω και ενας απο μπροστά , ξανα καύλωσα και εκεί που ήμουν κρεμασμένη πανω στο κελί ενας με σήκωσε την φούστα ενω από κατω δεν φορούσα τιποτα και μου έβαλε το δάχτυλο μεσα μου στο πιπινι μου, αρχισα πάλι να μουσκευομαι κατευθειαν ηρθαν τρεις άντρες
καινουργοι και αρισαν όλοι τους να μεβαζουν χέρι ....ηθελα ξανά παιχνίδι το πιπίνι μου εσταζε απο υγρά εκεί κοντα ηταν και ο ιδιοκτήτης ο Θεμης και μας είπε όχι παιδια παιχνίδι στην μπάρα και μας ανοιξε το play room 1 μπηκαμε μεσα πολυ ωραιο δωματιο
με ανοιχτή την πόρτα μπήκαν 5 ουαουΝαι!....... ενας νεος με καλα προσόντα και ωραίο κορμί τον λεγαν κωστα και ηταν στο επαγγελμα πυροσβεστηςΘυμός μου τον εβαλε στο στόμα ωωωωω ήταν θαύμα μετα με ανελαβε αλλος απο μπροστα και αυτός μπηκε μέσα από πίσω μου ηταν καταπληκτικός ηξερε να παίζει με εκανε να χυσω δυο φορές Γιούπιιι!.
Ουτε θυμάμαι χθες βράδυ με ποσους πηγα απλα ημουν στα τεσσερα και ουτε καν κοιτουσα πιος ηταν απο πισω μου, φυσικα πισω μου ηταν ο αντρας μου και έλεγχε , κατα της 4 το πρωί ο αντρας μου ειπε πως αισθάνομαι και απλα του ειπα ενα μεγαλο ευχαριστω
που μου αφησε να απολαυσω πρωτη φορα τόσους πολλούς, με εδωσε ενα φιλάκι καυτό και μου ειπε τελος είναι αργα, ευχαριστήσαμε ολα τα παιδια που συμμετηχαν στο παιχνίδι και ειδικά τον Κώστα, χαιρετίσαμε τους υπαλλήλους του μαγαζιου και φύγαμε για σπίτι όπου οταν φτασαμε με ανελαβε ο αντρας μου στο κρεβάτι μέχρι 7 το πρωί.
Τέλος ηταν μια υπεροχη νύχτα η οποία ειχαμε αρκετό καιρό να αισθανθούμε τόσο ηδονή και τόσο ελευθερία !:kiss-mark:
Ημερομηνία Επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
elizabeth32
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
603
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mistis2008, NewCuckold, geny24 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2