Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 396201
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χθες βράδυ κυριακή στο σύζυγό μου ήρθε η ιδέα να πάμε σε swingers club.Χμμμ; Μου πρότεινε να πάμε σε ένα στον Πειραιά,
στο 2+2 επειδή άκουσε καλά λόγια. Χμμμ;
Φτάσαμε σε μια βιομηχανική περιοχή στο λιμάνι του Πειραιά και αυτό μας βόλεψε επειδή ήταν απομονωμένα και αποφύγαμε τα πιθανά βλέμματα γνωστών. Μας άνοιξε ένας κύριος με ωραια ρούχα, πληρώσαμε 20€ μαζί όπου μπορούσαμε να παρουμε ο καθένας από 2 ποτά ο καθένας! (Wow!)
η ώρα που πήγαμε ήταν 19.00 γιατί μάθαμε ότι ανοίγει στις 18.00 και στις 12.00 κλείνει λόγου καινούργιων μέτρον του κράτους γιά τον κορονοιό οταν μπήκαμε είχε δυο ζευγάρια και δύο singles ενώ περιμέναμε να μην είχε ψυχή λόγου εξω είχε υπερβολική ζέστη κάυσωνας
Κάτσαμε στο μπαρ και μας σέρβιρε μια όμορφη και σεξουλιάρα νεαρη barwoman και αρχίσαμε και πίναμε τα ποτά μας,
Στο μαγαζί έπαιζε ξένη sexy ερωτική μουσική και hip hop και τα ζευγαράκια κουνιουντουσαν σιγά σιγά στο ρυθμό.
Σιγά σιγά μαζευόταν κόσμος και άρχισε να γεμίζει το μαγαζί, στον υπεύθυνος είπαμε οτι είναι πρώτη φορά που έχουμε ερθει στο 2+2 και εκείνος μας ξενάγησε στους χώρους με ευχαρίστηση και μας ενημέρωσε αναλυτίκα τους νόμους του κλαμπ τι επιτρέπετε και τι δεν επιτρέπετε μέσα σε αυτόν τον χώρο, πως πλησιάζουμε ενα ζευγάρι χωρις να γινουμε ενοχλητική.
Στις 21.00 είχε αρκετά ζευγάρια και 4 singles ώστε να έχουμε επιλογή να διαλέξουμε αυτούς που μας αρέσουν. . . Στήν πίστα είχε μία όμορφη κοπέλα πελάτισα η οποια χόρευε παθιασμένα κουνόντας σεξουαλικα την κορμάρα της, ο Dj την αποκαλούσε Εβίτα.... Κατά τις 21.30 άρχισαν να ανεβαίνουν στον επάνω όροφο του μαγαζιού ζευγάρια και singles και ο άντρας μου με τράβηξε να πάμε επάνω. Ανεβήκαμε και μεις μετά από λίγο και στα τελευταία δωμάτια που είδαμε είχε απο ένα καναπέ στής άκρες και παίζανε δύο κοπέλες μεταξύ τους μαζί με τους άντρες τους.

Πολλά γλωσσόφιλα, γλυψίματα και χάδια, η μια μας καύλωσε επειδή φώναζε ο αντρας μου δεν κρατιόταν του χάιδεψα ανάμεσα στα σκέλια και ειδα οτι είχε γίνει πέτρα κοιτάζοντας τα δυο ζευγάρακια .....μετά από λίγο μας πλησίασε ένας νεαρός άντρας γύρω στα 30 και μας συστήθηκε ως Νίκος. Μου άρεσε γιατί ήταν ευγενικός και με κατάλαβε ο άντρας μου οτι μου αρέσει,
μετά απο λιγων λεπτων συζήτηση γνωριμίας με τον νεαρό αποφασίσαμε να πάμε για παιχνίδι σε ένα δωμάτιο αλλα πάνω είχε πολύ κόσμο και αποφασίσαμε να παίξουμε οι τρεις μας στον κάτω χώρο σε ένα μεγάλο δωμάτιο που δεν ειχε πόρτα αλλά κουρτίνα απέναντι από το μπαρ, εκεί ήμασταν μόνοι.

Ξεκινήσαμε εγώ με τον άντρα μου τα γλυψίματα και τα φιλιά και βλέπω σιγά σιγά να τον βγάζει και να τον παίζει ο Νίκος, ήταν προικισμένος μπορώ να πω και φάνηκε η χαρά στο πρόσωπο Μεγάλο χαμόγελοτου γιατι κατάλαβα ότι θα με γουστάριζε πολύ! αυθόρμητα τον άρπαξα και τον έβαλα στο στόμα μου
ηταν πραγματικά σκληρώς απο την κάυλα που είχε μαζι μου , μετά απο λίγο αισθάνθηκα τον αντρα μου να μου τον χώνει από πίσω ταυτόχρονα . Μετά από λίγο τον καβάλησα για αρκετή ώρα ενώ έπαιρνα στο στόμα μου το πέος του άντρα μου! Ασάλιωτα
Στο τέλος με στήσανε κάτω και με χύσανε στη μούρη και οι δύο .... και οι δυό γελούσαν απο ευχαρίστηση, ψιλοχαιδευομασταν περιμενοντας να μπει στο χωρο καποιος αλλος single αλλα δυστηχως δεν εγινε αυτό μάταια περιμέναμε πρέπει να ειχε μέγαλα παιχνιδια στον πάνω όροφο ενω ημουν φουλ καυλωμένη να αρπαξω και αλλον αντρα πάνω στο κορμί μου .....φέυγοντας μετά απο κάτω με τον Νίκο του ευχαριστησαμε που μας εδωσε αυτην την ευχαρίστηση και εμένα και του συζύγου μου, Προσκύνημα
ήπιαμε τα άλλα δύο μας ποτάκια και ανταλλάξαμε και τηλέφωνα με ένα ζευγάρι που καθόταν διπλα μας . Αυτό που μας χάλασε ήταν ότι έπρεπε να φύγουμε ακριβώς στις 23.50 και θέλαμε να κάτσουμε λίγο ακόμη αλλά μας διώξανε λίγο απότομα ανοίγοντας τα φώτα, κάτι το οποίο μας χάλασε, τέλος πάντων φύγαμε και συνεχίσαμε την καυλα μας με τον άντρα μου στο σπίτι εως το πρωί.Κατσικογάμης

Ήταν η πρώτη φορά που πήγαμε σε swingers club στην ελλαδα και μας έμεινε μια ωραία εμπειρία γιατί νιώσαμε άνετα, σε μια ωραία ατμόσφαιρα και καθαρό χώρο τον οποιο τον πρόσεχε μια σχολαστική νεαρή κοπέλα, σιγουρα θα το ξανα επισκευτούμε !!!Έρωτας
Ημερομηνία Επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2020
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
elizabeth32
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
603
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NewCuckold, geny24, Tigris73 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2020
Eυγε προμοτορα , το εβγαλες το τσαμπα ποτακι
review reaction 1 greeksnoopy, Audir8
01 Σεπτεμβρίου, 2020
Κεφάλι σε τοίχο!
01 Σεπτεμβρίου, 2020
Μεγάλε σε πήρανε χαμπάρι! Κάνεις που κάνεις διαφήμιση το μαγαζί, τουλάχιστον κράτα και λίγο τα προσχήματα γιατί μόνο γραφικότητα συμπεραίνει κάποιος από το κείμενο και στο τέλος μόνο αρνητικά σχόλιο θα λαμβάνεις. Μας τα παρουσιάζεις όλα αγγελικά πλασμένα..... ενώ στην πραγματικότητα ούτε στον ύπνο σου τα έχεις δει όλα αυτά. Α! Και μην υπογραφές με γυναικείο όνομα γιατί θα σου μείνει κουσούρι και σε άλλα πράγματα!!! Καληνύχτα και περιμένουμε νέο όνειρο να μας γράψεις!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 Audir8
02 Σεπτεμβρίου, 2020
Έκανα sign up στο site για να απαντήσω στους πυρηνικούς επιστήμονες που έκαναν σχόλια.

Ήμουν εκεί, και συγκεκριμένα με αναφέρει η ιστορία και είναι όπως ακριβώς τα λέει, να μην πω ότι λίγα λέει κιόλας στην ιστορία. Έγινε της τρελής αν και είμασταν λίγοι θαμώνες. Τέτοια καύλα ούτε εγώ ούτε η κοπέλα μου είχαμε ξανά ζήσει.
Πηδιομασταν όλο το βράδυ μετά από την καύλα.

Μπράβο στην ΘΕΑ που μας καύλωσε στον πάνω όροφο.

Δεν ξέρω αν είναι το ζευγάρι που κατάλαβα ή ο ιδιοκτήτης που τα γράφει, (και στα παπάρια μου να είμαι ειλικρινής), αλλά η ουσία είναι ότι kuzia και Pol Pan εκτίθεστε...

Διαγράψτε το σχόλιο σας και πίσω στις τρογλες σας τώρα
02 Σεπτεμβρίου, 2020
Τα έζησα ακριβώς έτσι και κατάλαβα μάλλον σε ποιους αναφέρεται η ιστορία. ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΕ

Είδαμε να μπαίνουν στον χώρο που αναφέρεται ο Νίκος με ένα ζευγάρι, ο οποίος αργότερα με άλλους 2-3 είχαν αναλάβει μία κουκλάρα. Οι τύποι πρέπει να έχυσαν από 2 φορές τουλάχιστον αφού την είχαν στα 4 για κάνα δυωρο.

Πάνω έγινε ΜΕΓΑΛΗ μάχη, απίστευτο σκηνικό μάγκες!!!!!

Αν δεν σφύριζε λήξη το μαγαζί Θα το έκαναν και οι πέτρες.
02 Νοεμβρίου, 2020
Μπράβο Έρωτας καυλοelizabeth32 Ναι!
Πότε θα σε "παίξω" Κατσικογάμης κι εγώ...? Χμμμ;
ΥΓ: Μαζί κι Ματάκι ο άντρας σου φυσικά.
09 Ιανουαρίου, 2021
Πολυ ευκολο ρε φιλεναδα μας το λες....εμεις πηγαμε οκ ειχε φασεις αλλα ετσι στο ξεκαρφωτο να γλυψεις τον αλλον.....
review reaction 1 Audir8
19 Αυγούστου, 2021
Έχω πάει...από τα καλύτερα
A
Antonian69
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8