Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 276184
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Επίσκεψη Σάββατο βράδυ με τη σύνοδο μου με την οποία δεν είμαστε ζευγάρι απλά περνάμε καλά μαζί. φτάσαμε στο μαγαζί γύρω στις μία κατέβηκαμε τη σκάλα περασαμε την πόρτα και μπήκαμε. ο κόσμος ήταν αρκετός περάσαμε στο βάθος και κάτσαμε δίπλα από το στείλω. Παραγγείλαμε και ήπιαμε το ποτό μας στην ώρα αυτή μας πλησίασαν δύο ζευγάρια πολύ φιλικά μιλήσαμε και ανταλλάξαμε απόψεις για το χώρο. στη συνέχεια περάσαμε πίσω και ξεκινήσαμε το παιχνίδι με μία ωραια βαθιά υγρή πίπα από την φίλη μου. Στην φαση αυτη μας πλησίασε το ένα τα δύο ζευγάρια που 'χαμε μιλήσει νωρίτερα και ξεκίνησε κι αυτό δίπλα μας αντίστοιχο παιχνιδι. μετά από λίγο περάσαμε στο πιο μέσα χώρο όλοι μαζί όπου οι κοπέλες ξεκίνησαν το μεταξύ τους παιχνίδι με γλείψιμο στο στήθος και τα δικά μας χέρια να της ικανοποιουν. Φοράω σκουφάκι και ξεκινάω ενα δυνατο πηδημα Όλο καύλα. δεν άντεξα πολύ μιας και είχα μέρες βγαίνω τη γυρνάω και αδειάζω στο στήθος της εκεί βέβαια η κοπέλα του αλλου άρχισε να γλύφει σαν τρελή τα χυσια μου. Φιλώντας στο στόμα στη συνέχεια την φίλη μου ντυθήκαμε και βγήκαμε έξω Μόλις τελείωσαν και το άλλο ζευγάρι. κάτσαμε περίπου μισή ώρα ήπιαμε από μία μπύρα και ξανά μπήκαμε για δεύτερο γύρο. μόνοι μας αυτή τη φορά όμως σε κοινή θέα με αλλα 4 - 5 ζευγαρια ακόμα. Γενικά ηλικίες από 25 - 30 και πάνω. σχετικά όμορφος κόσμος ανάλαφρα ντυμένος ακόμα. Ειχαμε καιρό να πάμε και πιστεύω να την πείσω να ξαναπάμε σύντομα Ναι!Καπέλο
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
281
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Plkrs13, makis254, DSK_ 4.7.2008 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2019
Ναός 4ever!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1