Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 397023
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Από πιτσιρικάς ήθελα να επισκεφθώ έναν τέτοιο χώρο.Ηταν πολύ μεγάλο μου απωθημένο. Είμαι 32 χρονών και παντρεμένος εδώ και 5 χρόνια. Όταν άνοιξε το club και το έμαθα άρχισα να το συζητάω εκτενώς με την σύζυγό μου για μια επίσκεψη. Η σεξουαλική μας ζωή είναι υπερπλήρης και ικανοποιητικοτατη αλλά λέγαμε να πάμε για ένα extra kinkyness και από περιέργεια. Είπαμε ότι αν βρούμε κάτι ενδιαφέρον μπορεί να δοκιμάζαμε κατόπιν συνεννόησης και κάνα soft swap αλλά για πλήρη ανταλλαγή δεν πολύ ψηνομασταν. Anyway μετά από πολλές συζητήσεις καταλήξαμε να πάμε εχθές και "βλέποντας και κάνοντας".
Διάβασα πολλές κριτικές εδώ και τις οδηγίες για dress code και face control στο site του μαγαζιού. Αν η πελατεία τις τηρούσε θα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα! Κατανοώ ότι ζούμε σε δύσκολες εποχές και ένα μαγαζί κοιτάει την επιβίωση του, αλλά ρε παιδιά που είναι αυτό το ρημαδι το dress code καί τό face control???
Οι γυναίκες οκ... Υπήρχαν για όλα τα γούστα, κυρίως 35+, οι περισσότερες περιποιημένες και σέξυ ντυμένες. Φυσικά υπήρχαν και εξαιρέσεις.Για τους άντρες το επίπεδο ήταν δραματικά χαμηλό. Κακοντυμένοι, ασουλουπωτοι, πλαδαροι, ένα 90% να είναι 40+ (το οποίο δεν είναι από μόνο του κακό). Ένα μαύρο χάλι.... Μου λέει η σύζυγος "τι ανταλλαγή να κάνω; Να αλλάξω Mercedes με lada;". Στο χώρο υπήρχαν μέχρι και άνθρωποι ντυμένοι με φούτερ και τζινακι, όπως βλέπανε Netflix στο σπίτι είπαν "πάμε μπας και ρίξουμε κανέναν"... Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί η άποψη... Δεν είναι χώρος για καλλιστεία ούτε χρειάζεται να είσαι μοντέλο για να πας σε έναν τέτοιο χώρο αλλά λίγη κομψότητα, σεξουαλικότητα, αισθησιασμός ρε παιδιά... Για όνομα...Κεφάλι σε τοίχο!
Ο χώρος σαν χώρος, οκ. Χαμηλός φωτισμός όπως θα έπρεπε, η μουσική οκ αλλά εξωφρενικά δυνατά, υποτίθεται πως πας να γνωρίσεις κόσμο, να μιλήσεις, να συνεννοηθείς, να κάνεις σεξ...
Τα "δωμάτια" μικρά και άβολα για group sex. Περάσαμε στον πάνω χώρο και στα 2 κλειδωμένα που ήταν γεμάτα δεν έπεφτε καρφίτσα! Σε φάση πηδάς και κοπανας με τον πισινό σου τον πίσω "συναγωνιστή" Κεφάλι σε τοίχο!... Αυτό έχει ξανααναφερθει αλλά οι περισσότεροι πάνε για μάτι... Χαρακτηριστικά ήταν σε μια γωνιά ένα ζευγάρι που έπαιζε μόνο του και από πάνω από το κεφάλι τους ακριβώς είχαν αραξει άλλα 2, ντυμένα πλήρως φυσικά, και μόνο ποπ κορν δεν μασουλαγανε.
Τελικά, απογοητευμένοι είπαμε να πάμε κάτω στο χώρο που έπαιζαν 3 ζευγάρια και απλά να κάνουμε τη φάση μόνοι μας στον ίδιο χώρο έτσι για την εμπειρία... Τι το θέλαμε... Εκεί που χαζοπαιζουμε με προκαταρκτικά με την σύζυγο, σκάει ένα ζευγάρι με έναν παχύ άσχημο κύριο και άρχισε να παίζει δίπλα μας. Ο κύριος είχε καρφωθεί σε εμάς και του έκανα νόημα ότι δεν ενδιαφερόμαστε. Και μόνο που κάναμε ότι κάναμε και είχαμε την τριχωτη, άσχημη κολάρα του μας κόπηκε η όρεξη. Ο κύριος λοιπόν έπαιζε με την παρτενέρ του και κοιτούσε μόνο εμάς, σε μια φάση πήγε να απλώσει χέρι στην σύζυγο, εγώ άρχισα να φορτώνω αλλά λέω άσε θα το τακτοποιήσει εκείνη. Τελικά έφαγε μια ξυλια στο κουλό του και ισιωσεΜατάκι Μάγκες πρέπει να καταλάβετε την έννοια της συναίνεσης σε έναν τέτοιο χώρο... Οι δε ματακηδες είχαν στήσει εξέδρα, ο άλλος επερνε μάτι και τον έπαιζε. Η αίσθηση που μου έμεινε είναι ότι μαζεύονται οι χαληδες για μάτι και μπας και τους κάτσει κάνα τυχερό. Άμα θες να σου χαμογελάσει η τύχη αγόρι μου βοήθησε την λίγο, περιποιησου λίγο τον εαυτό σου!
Τελικά εμείς ξενερωσαμε και ντυθηκαμε και αραξαμε για ποτάκι και χάζι. Ίσως ξαναπάμε για χαβαλε κάποια στιγμή, αλλά όλη η περιέργεια και η καύλα που είχαμε για να πάμε στο χώρο εξανεμίστηκε.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 highlanderPoutsa, Addikted2sex, mounodoulos34 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2