Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 276726
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Για να μην λέμε πολλά το νιρβάνα είναι ένα κ μοναδικό! είμαι swinger πολλά χρόνια κ πάω σχεδόν κάθε σκ στο μαγαζί αυτό. Δεν έχει πολυτέλειες μέσα ουτε κάτι το φοβερό κ τρομερό, χώρος underground που θυμίζει 80's μπάρα κλασσική με ψαγμένα ποτα κ καθρέφτες παντού, σκαμπουδάκια με ωραίους κώλους κ δονητες που αιωρούνται από το ταβανι! Μπορει να μην σας κάνει το κλικ αλλα είναι στέκι!Το μυστικό σε αυτό το μαγαζί είναι τα ατομα κ οι σταθεροι του πελάτες! Δεν θα πας για εκτονωθείς απλα θα πας να για να χορεψεις να πιεις τα ποτα σου σου να κανεις γνωριμίες κ να γινεις ένα με το πληθος κ τα ζευγάρια που είναι ολοι σχεδόν θαμώνες! Ο χώρος βοηθάει πολύ για γνωριμίες αρκει να το εχεις κ να μην γίνεσαι σαλιάρης κ ζευγαρο-κυνηγός! αυτό που εχω να πω έπειδη εχω επισκφτεί κ τα 3 μαγαζιά είναι ότι στο νιρβανα έχει τους ποιο σωστούς επαγγελματιες από το ατομο που θα συναντήσεις στο parking μεχρι τα κορίτσια που θα σε σερβιρουν!Με λίγα λόγια οποιος θέλει να χτίσει μία σταθερή κ μονιμη σχεση με swingers χωρίς να γίνεται βουκινο η προσωπική του ζωη εντος κ εκτος μαγαζιου το νιρβανα είναι ισως το μοναδικό που θα του το προσφερει! Οσοι θέλετε να γ@μησετε απλά κ να πειτε ότι κανατε κ μια παρτουζα στην ζωη σας να πατε αλλου δεν θα είστε ποτέ ευπρόσδεκτοι ουτε από τον κόσμο ουτε από το προσωπικό του μαγαζιου!
Η καλυτερη ώρα για σαββατο είδικά είναι μετα τις 02:00, παρτε κ γυαλιά ηλίου για μετά!
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
0 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
fantomashh
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elizabeth32, lakiskiss, jimy.m. και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού