Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 276726
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Επίσκεψη στο εν λόγο μαγαζί η ημερομηνία είναι ενδεικτική,με κορασίδα που γνώρισα σε τσάρκα με φιλαράκια,δεν ήθελα και πολύ να το ψήσω γιατί είναι και καραξέκολο και γουστάρει εξτρίμ φάσεις και έτσι,μπαίνουμε μέσα ο χώρος ωραία φτιαγμένος και στημένος ο εξαερισμός καλός το προσωπικό άψογο αλλά η ποιότητα του κόσμου κάτω του μετρίου! Λύπη αράξαμε στο μπάρ και ήπιαμε χαλαρά το ποτό μας! κοιτάζοντας και σκανάροντας το χώρο για να δούμε κανένα καλό ζευγάρι να παίξουμε!είχε από όλα ο μπαξές τρανς γριές χοντρές θειάδες μπαρμπάδες λίγουρες ΄πισοκέντηδες κτλ ,αφου δεν είδα κάτι αξιόλογο πήρα τη δικιά μου και πήγαμε στο βάθος στο κελί να ξεκινήσουμε προθέρμανση!τη βάζω γονατιστή να μου πάρει καμία πίπα όπως και έκανε και στο καπάκι σκάει μύτη ένας γέρος θα ταν στα 65 φεύγα με μία σιτεμένη πουράτζα στα ίδια χρόνια και μας έπερναν μάτι ,ο γέρος να κρατάει τη πούτσα του η οποία παίζει να είχε μαραθεί από την απραξία και η δικιά του να του ψιθυρίζει κάτι στο αυτί,συκώνω τη δικία μου και τη στήνω στα 4 για σφυροκόπημα και πήδημα ,εν τω μεταξύ απέξω να γεμίζει ο χώρος Σπασίκλας Ματάκι όπως γάμαγα τη δικία μου πλησιάζει ο γέρος και μου λέει ''να κάνω λίγο??'' γυρνάω και του κάνω ''τι είναι ρε μεγάλε μοτοσικλέτα να κάνεις βόλτα'' ? Μαλακία με τα πολλά τον άφησα να της γλύψει της βυζάρες γιατι για παραπάνω δεν τον έκοβα τον γέροντα ,σε λίγο τελείωσα έχυσα τη δικιά μου στο στόμα ενώ ο γέρος παραπέρα έγλυφε την γυναίκα του ! όλα καλά με το μαγάζι αυτό απλα οι χώροι είναι μικροί και στριμώχνεσαι.Ωραίο ''αλλά'' ας κάνουν καμία επέκταση-ανανέωση Καπέλο
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιάσωνας 40, petset pelat, Antonis_Greece4 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2016
Στο τέλος και αφού το έχεις πάει και το χεις φέρει καλά με τον κόσμο, γράφεις:
Ωραίο το μαγαζί αλλά υπάρχει θέμα με τους χώρους
Χαχαχα Προσκύνημα Θεός!!!
Το μαγαζί για ένα εμφανίσιμο ζευγάρι έχει απαράδεκτο κόσμο. 3 φορές την πήγα τη δική μου και τέλος. Όσο και αν προσπάθησα να του δώσω μια ευκαιρία και να την πείσω... τέλος! δεν παλεύεται ο κόσμος... πως να πειστεί κι αυτή;;
Όπως κατά τη γνώμη μου και σε όλα τα swingerαδικα στη χώρα μας ο κόσμος ειναι μετριότατος
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σεβαστή η γνώμη σου...απλα έχεις πολύ μικρό δείγμα....δεν γνωρίζεις τον πραγματικό κόσμο του χώρου...στο 4c4 έχεις πάει?
20 Σεπτεμβρίου, 2016
φίλε όταν κάτι είναι με χαμηλό αντίτυμο λογικό να μαζεύει και σαβούρα! αλλα έχει τύχη μέρα να έχει όμορφο κόσμο.. ΜατάκιΜατάκι
B
Blackdove
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι παιζω μπάλα σε 5x5 Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα 2+2 Πειραιά έχω πάει καλό και αυτό
B
Blackdove
02 Ιανουαρίου, 2017
εχει και εμφανισημα ζευγαρια μας εγινε προταση αλλα δεν ψηνεται η δικια μου
Πάντως ειναι καλο μερος για γνωριμιες και αν καποιος θελει παει στο ξενοδοχειο για τη συνεχεια
G
giorgos.k
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5