Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 320595
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο εν λόγω μέρος χθες βράδυ. Αποφάσισα μετά από καιρό αφού άνοιξε σε νέα τοποθεσία, να το επισκεφτώ , αν και το σνόμπαρα-κάτι ήξερα. Σαν χώρος είναι ωραίος. Το έχουν κάνει τύπου κλαμπ εξωτερικού. Πολύ πιτσιρικαρία και αρκετές γυναίκες. Είχε μια ούτε περίπου 10 ατόμων όταν έφτασα. Βέβαια είναι χαώδης μεγάλο. Show στην πίστα για γέλια. Κορίτσια πολύ όμορφα, αλλά φαίνεται ότι απλά θέλουν να κάνουν την αρπαχτή και ως εκεί. Δεν μπήκα στην διαδικασία να κάνω Prive, ήξερα ότι θα απογοητευτώ. Ένας φίλος πήρε μια «Κίντι» αν δεν κάνω λάθος και ακόμα κλαίει που χάλασε λεφτά τσάμπα. Κάθισα καμία ώρα και κατέληξα αλλού μετά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως στην πόρτα δούλευαν 4-5 άτομα του μαγαζιού, λες και θα πας να μπεις στο καλύτερο club του Los Angeles. Γενικά καμία σχέση με τις ένδοξες εποχές του παλιού Αλκατράζ.! Μουσική σε νορμάλ επίπεδα, τουλάχιστον μπορείς να συνεννοηθείς. Δεν ξέρω τι έχει συμβεί, αλλά τα μαγαζιά της Συγγρού έχουν χαλάσει πολύ τον τελευταίο καιρό. Μην πετάξετε τα λεφτά σας εκεί. Πηγαίντε κάπου άλλου που θα γουστάρετε περισσότερο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2023
Poseidon7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.574
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, maradona7, Elganador και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2023
εγω πιστευω τα strip club δεν ειναι ο χωρος των κοριτσιων ουτε το κερασμα ποτων θεωρω ειναι τσαμπα τα λευτα.....απλα πινεις το ποτο σου βλεπεις κανενα σοου για να περασεις την ωρα σου και ξεφυγεις λιγο την καθημερινοτητα σου....και μετα πας και σε ενα στουντιο για φυγουν φλοκια αχαχαχχ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1