Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 203749
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το κλίμα ήταν εορταστικό με πολύ κόσμο, σχεδόν όλοι νεαροί. Τραπέζια υπήρχαν κενά αλλά προτίμησα το bar όπου είσαι πιο απομονωμένος και μπορείς να κάτσεις βέβαια. Ο χώρος όπως γνωρίζουμε είναι τεράστιος αλλά χρειάζεται νομίζω μια μικρή ανακαίνιση. Χοροί στην πίστα γινόντουσαν αραιά και που. Μέτρησα καμιά δεκαπενταριά κοπέλες μέ καλή εμφάνιση οι περισσότερες με ηλικίες μαχ 25-30 χρονών, δηλαδή εμφάνιση πολύ πάνω από το μέτριο κατά μέσο όρο. Υπήρχαν κάποιες απουσίες αλλά και 2-3 καινούργιες παρουσίες που δεν είχα ξαναδεί παλιότερα. Εννοείται όπως έχει γραφτεί, ότι οι κοπέλες δεν επαρκούν, και επιπλέον κάποιες δεν πάνε σε τραπέζια αποφεύγουν τους απλούς χορούς και ζητάνε μόνο ποτά, με αποτέλεσμα η κατάσταση να γίνεται ακόμη πιο δύσκολη. Να σημειώσω ότι συνήθως οι κοπέλες χορεύουν βιαστικά λόγω της μεγάλης ζήτησης και φεύγουν σχεδόν αμέσως, υπάρχουν και λίγες εξαιρέσεις βέβαια. Χορός με την Σοφία, την Ρωσίδα με το πολύ όμορφο πρόσωπο, κατά την γνώμη ότι καλύτερο υπάρχει αυτή στιγμή στο Athens. Σε γενικές γραμμές καλά, εύχομαι Καλά Χριστούγεννα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2022
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
298
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ButtLicker, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2022
Πήγα κι γω την προηγούμενη Παρασκευή και η κατάσταση ήταν απαράδεκτη. Δύο ώρες ήμουν εκεί και χόρεψαν δύο κοπέλες από ούτε πέντε λεπτά ... Καμία δεν πήγαινε για απλο χορό και ζητάνε πριβέ των 40 ... Εγώ είχα κουπόνι και πήρα δύο χορούς δωρεάν που δίνουν καθημερινές ... Με τα χίλια ζόρια βρήκα μια παλιά που συμφώνησε να κάνει... Δέκα κοπέλες δοντιών οποίων οι τρεις άξιζαν εμφανισιακά ... Παλιά είχε τρομερές γκόμενες ... Τώρα να το κλείσουν ...
review reaction 1 NeronZero, König
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1