Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 94 10
Στριπτιτζάδικα 192093
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυγουστος στο Γκολντεν... Είχα καιρό να πάω και αποφάσισα μετά από έξοδο να το επισκεφτώ ξανά...

Ο χώρος είναι συμπαθητικός, η μουσική όμως τα χαλάει όλα. Πολύ δυνατά και κλαμπίστικη μουσική, δε θυμίζει μπαράκι με γυναίκες

Ο κόσμος κατά βάση νεολαία που μπαίνει μέσα μόνο για να φάει τα κατουρημένα φιστίκια και να πάρει μάτι, ενώ δε κάνει κατανάλωση και έτσι οι περισσότερες κοπέλες είναι διαθέσιμες για τους χορηγούς της νύχτας.

Τα ποτά είναι καθαρά και με καλή μεζούρα αλκοόλ. Ποτό 10 ευρώ, απλός χωρός 5, πριβε μικρό 35 και φουλ πριβε 70 .

Ήπια ποτό με μια Ρωσίδα που μου διαφέυγει το όνομα της. Έπειτα με πλησίασε μια «Ελληνιδα» ονόματι Σάντρα, ξανθια 23 χρονων... δε νομίζω ότι είναι ελληνίδα, ίσως Αλβανίδα. Την πήρα σε απλό χωρό ο οποίος ήταν απλά αδιάφορος . Στηθος σιλικόνη. Πρότεινε κ άλλο χορό αλλά αρνήθηκα , ήρθε πάλι στο τραπέζι και πρότεινε ποτό. Προσοχή!!! είναι από τις κοπέλες που παραγγέλνουν το ποτό με τα 40 ευρώ χωρίς να ρωτήσουν και σε γδέρνουν.... δεν αξίζει τα λεφτά της σίγουρα, εκτός αν θέλετε να πηδήξετε τη σκουπιδιάρα της νύχτας...

Κατά τα άλλα το προσωπικό αποτελείται από μεγάλης ηλικίας άτομα -ίσως επειδή είναι πεπειραμένοι μες τη νύχτα-

Οι περισσότερες κοπέλες είναι ξένες, ελάχιστες Ελληνίδες. Έχουν φύγει πολλές κοπέλες που ήταν σταθερές εκεί, γεγονός που διώχνει τους σταθερούς πελατες.

Οι τιμές είναι καλές, αλλά νομίζω ότι έχει πάρει το κατήφορο το μαγαζί. Θυμίζει λίγο νεκροταφείο...

Πάνε οι δοξασμένες μέρες που έμπαινες μέσα και δεν είχε που να κάτσεις και όλες οι κοπέλες ήταν ορεξάτες.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2022
Μέλος
Εγγραφή:
3 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
401
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Περι ου ο λογος, Vivaldi, pantso1970 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2022
Σε όλα τα μαγαζιά πρέπει να ξεκαθαρίζεις από πριν την τιμή του ποτού με τον σερβιτόρο. Συνήθως οι σερβιτόροι σε ρωτάνε και αυτοί.
review reaction 1 psolarmenistis-123
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Δε σε ρωτάνε Peter pan 2. Χαζοί είναι να σε ρωτήσουν;;;; σου φέρνουν κατευθείαν των 20 ευρώ, μου έχει τύχει και δε ξαναπατάω. Μου έτυχε να μου σερβίρουν και των 40 χωρίς προειδοποίηση. Ένας του καταστήματος σου λέει να πάρεις την Αλβανίδα και σου φέρνει το ακριβό ποτό μαζί της....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2