Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 94 10
Στριπτιτζάδικα 191434
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τον τελευταίο καιρό (απ' όταν άνοιξαν ξανά) έχουν γίνει 4-5 επισκέψεις στο εν λόγω μαγαζί και πιστεύω ήταν καιρός να γράψω μια κριτική.

Επίσκεψη Τρίτη βράδυ γύρω στις 00.30. Το μαγαζί με πολύ λίγο κόσμο αρχικά (αργότερα γέμισε κατά τις 1.30) και με αρκετές κοπέλες, πράγμα το οποίο δεν το περίμενα γιατί η Τρίτη είναι μέρα ρεπό.

Ποτά οκ γιατί πήρα μπύρα, από τιμές γενικά είναι από τα πιο φιλιά
- Ποτό 11€
- Ποτό κοπέλας 22€
- Απλός χωρός 6€
- Διπλός prive 80€
ΟΙ πιο παλιοί μάλλον βλέπετε ότι οι τιμές ακολουθήσαν την τιμή του ρεύματος

Κοπέλες διάφορες (καμιά 15-20αριά) με κάποιες αρκετά ωραίες. Στην προσέγγισή τους ήταν ευγενικές χωρίς πολύ πίεση και κυρίως ρωτούσαν για χορό, όχι ποτό.

Οι δύο κοπέλες που μου έμειναν είναι:
- Χριστίνα. Κοντούλα με αδύνατο σώμα και πολύ ωραίο πλαστικό βυζί. Δοκιμάστηκε σε απλό χορό που ήταν αρκετά αισθησιακή. Για prive είπε ότι κάνει στοματικό με προφύλαξη και επιλεκτικά sex αναλόγως μεγέθους. Μείναμε στο απλό. Συμπαθής και ευγενική
- Ναόμι. Ψηλή μελαχροινή με ωραίο σώμα με μπόλικα tattoo. Ενώ είχε μια κάβλα, έβγαζε και ένα λίγο ξενέρωτο, αυτό το στυλ το έχω ξαναδεί σε κοπέλα του χώρου που ήταν εκ φύσεως πολύ sexy αλλά ήταν λεσβία (ή μπορεί bi) και δεν τις έβγαινε αβίαστα στη δουλειά. Δοκιμάστηκε σε prive με επιτυχία μέχρι OWO και CIM.

Οι πιθανότητες λένε ότι θα το ξανά επισκεφτώ. Καλές βόλτες σε όλους

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2022
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.290
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Paliotsarkadoros, olddog και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2022
Η Χριστίνα μήπως είναι ξανθιά με αρκετά tattoo?
review reaction 1 neomelos1
21 Απριλίου, 2022
Είναι με πολλά tattoo και προιν ξανθιά μου είπε. Εγώ δεν την θυμόμουν από παλια. Αξίζει φίλε @Rokko28?
21 Απριλίου, 2022
Δεν ξέρω, δεν την έχω δοκιμάσει σε πριβε, αν είναι η ίδια που είχα παρει πριν απο 5 μήνες για χορο έβγαζε πολυ καύλα πάνω στον χορο, τότε βέβαια ήταν ξανθιά, τα μόνα που θυμάμαι είναι το ξανθό καρε μαλι, έκανε ηλεκτρονικό τσιγάρο, είχε μια ροζ τσάντα με σχήμα ανδρικού μορίου και τα tattoo που ηταν αρκετά, όταν χορεύαμε είχε και live sex και είχε βάλει το τραγούδι pls fuck me και κάπου εκει μου λέει i want to fuck you, next time i ll see you i will της λεω αλλα πηγα μετα απο 5 μηνες και δεν την βρήκα, βέβαια ήταν Σάββατο και είχε πολυ κόσμο και χορηγούς και εγώ έψαχνα για ξανθιά. τωρα αν άλλαξε χρώμα στα μαλια δεν ξέρω. Θέλω να πιστεύω οτι είναι η ίδια.
review reaction 1 neomelos1
28 Απριλίου, 2022
Η ναομι η κουκλα σε απλο πριβε εκανε πιπα χωρις προφ ; Ποια αλλη κανει τοσα πολλα σε πριβε (απλο ή διπλο) ;
8
87
review reaction 1 neomelos1
28 Απριλίου, 2022
Όχι φίλε @87 σε διπλό prive εννοούσα. Διάφορες κοπέλες πάνε μέχρι και full στο διπλό, προσοχή μόνο σε καθαρές συνεννοήσεις
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5