Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 52 10
Στριπτιτζάδικα 103342
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να ξεπορτίσω να μπαίνω σε εορταστικό mood.. τρομάρα μου έτσι που έγινε με τους ελέγχους και τον εμφύλιο εμβολιασμένων και μη...

Χαλαρά μπαίνω στο μαγαζί και αράζω στη μπάρα.

Παραγγέλνω ποτάκι και τσουπ η Αννούλα δίπλα μου με τη νιάου φωνή και την κόλαση κορμί!

Ελληνίδα πανέμορφη με κορμοστασιά τσολιά, υφάκι λίγο φευγάτο αλλά ωραία αύρα..

Δεν είχα πολύ χρόνο να επεξεργαστώ τα νέα δεδομένα (χώρος μαγαζιού, μουσική, περιβάλλον, έμψυχο υλικό..) γιατί με κλείδωσε το Αννάκι με την χάρη της.

Ποτάκι κέρασμα (ναι αυτό το μονορούφι..) και παρατηρώ δίπλα μου μια παρέα απόμαχων γερόντων που τους έτρεχε το σαλάκι στο πλάι, να έχουν περικυκλώσει τον έταιρο μούναρο του μαγαζιού (Αφροδίτη Ελληνίδα για kinky καταστάσεις) και να σπαρταράνε. Πολύ cult σκηνικό να την έχουν στη μέση και να της προτάσσουν τα γέρικα μέζεά τους προκειμένου να τους θωπεύσει!

Η Αφοδίτη είχε απασχολημένα και τα δυό της χέρια και τα ραμόλικα μουγκανητά χάνονταν στους ΄ήχους της χορευτικής μουσικής.

Στοιχηματίζω ότι κάποιοι από αυτούς παίζει να είναι μέλη-μαθουσάλες του σάιτ....

Η Αφροδίτη και η Άννα ήταν μακράν η ψυχή του μαγαζιού και ακόμη και κάποιες ιππεύσιμες παρουσίες χάνονταν στην βερεμάρα που διακατέχει πλε΄ον το ανατολικό μπλοκ. Λες και τις είπαμε να έρθουν εδώ με το ζόρι..

Μια παρέα 5-6 κοριστιών κατηχητικού θα έλεγα, (εργαζόμενες,) έβλεπαν από τον πίσω καναπέ τη δράση Αφροδίτης που ζύγιζε τα καλαμπαλίκια των ραμολί και την Άννα που μου είχε κλέψει το ενδιαφέρον και από μέσα τους έριχναν όλες τις ξενόγλωσσες κατάρες που υπάρχουν.

Βρέθηκα 2 φορές για prive χωρό με την Άννα όπου το κορμί της και όλο της το σύνολο με είχε κυριεύσει. Μου έδωσε το κάτι τι παραπάνω, απόδειξη ότι κι αυτή πέρασε καλά μαζί μου.

Πρώτες πρωινές ώρες τα παππούδια τρικλίζοντας, από το βάρος που κουβαλούσαν ανάμεσα στα σκέλια τους, αποχώρισαν υποβασταζόμενοι αλυσίδα ο ένας με τον άλλο και μου δόθηκε η ευκαιρία να γίνω το τυράκι ανάμεσα σε Αφροδίτη και Άννα! Παράδεισος!!!!

Ακόμη ένα ποτάκι και αποχαιρέτησα παίρνοντας μαζί μου για τον κάδο σκουπιδιών τις ρώσικες κατάρες και φορώντας το αστραφτερό μου χαμόγελο έφυγα ικανοποιημένος για το κρεβατάκι μου.

Συνοψίζοντας δεν έχω να θυμάμαι τίποτα ιδιαίτερο, ωστόσο η παρουσία των δύο Ελληνίδων με έκανε να περάσω όμορφα και πολύ ευχάριστα!

Δεν αυτοπροσδιορίζομαι ως θαμώνας τέτοιων χώρων για να δώσω περισσότερη πληροφόρηση αλλά το μαγαζί είναι τίμιο χωρίς να είναι το ουάου.

mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.204
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ASPIRE(2), anthotypos και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2021
ΚαφέςΚαφέςΚαφές
review reaction 3 hornyasfuck, olddog, Eraser.. και 4 άλλα μέλη
27 Νοεμβρίου, 2021
το κατι παραπανω η Αννουλα;
χμ......αυτη σαν ορο για κατι παραπανω ηθελε παρεα Αφροδιτη που εχω παρει
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck
27 Νοεμβρίου, 2021
Τυπε ποσα εσταξες γι ολα αυτα???
review reaction 1 hornyasfuck
27 Νοεμβρίου, 2021
Κωστάκη μου 60 γιούργια.
review reaction 4 review reaction 1 hornyasfuck, TRR
28 Νοεμβρίου, 2021
Κλαιιιιιιω! Χεχε! Χεχε! Πρεπει να πετυχες Jim25jim και τη παρεα! Γι αυτο πινει καφε στα σχολια και κανει οτι δε ξερει! Φιλί
review reaction 3 hornyasfuck, mysterious
28 Νοεμβρίου, 2021
Ρε μαγκες το εχετε "χτισει" το Caissa, τι θα γινει με σας, τιμητικο καναπε πρεπει να σας βαλουν Ναι!
Καπέλο
review reaction 3 hornyasfuck, mysterious
29 Νοεμβρίου, 2021
@pilo δεν τον ξέρω τον κύριο μυστήριο Καφές
Δεν ξέρω πως βρέθηκε εκεί να χουφτώνει κωλους Χμμμ;Χμμμ;

@tester μια φορά στο τόσο μωρε πήγαμε και εμείς Καφές πληρώνουμε μόνο με δεκαευρα Γερο-μύστης και ειμεθα σφιχτοί Καφές
29 Νοεμβρίου, 2021
@pilofori : λες μεσιέ μου να ΄ήταν οι βετεράνοι;;;

@TheTester : Δε νομίζω...τον έχουν ΚΡ οι ρωσίδες κατηχητικού που σχολιάζουν τις επιδόσεις των Ελληνίδων!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8