Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 52 10
Στριπτιτζάδικα 103342
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πολύ καιρό, επίσκεψη σε στριπ το προηγούμενο Σάββατο κατά τις 2 και παραμονή μέχρι τις 4 περίπου.
Ο χώρος καλός γενικά όπως ήταν, δεν έχει αλλάξει κάτι. Γυναίκες αρκετές, αλλά σε σχέση με την προηγούμενη επίσκεψή μου, το επίπεδο έχει πέσει αρκετά.
Από όσα θυμάμαι:
-Αφροδίτη Αδάμη, μέτρια εμφάνιση κατά τη γνώμη μου, βαρετό σόου στην πίστα με ένα δονητή και χορός μούφα
-μια άλλη μελαχρινή Ελληνίδα κατα δήλωσή της, ωραία ναζιάρικη παρουσία, αλλά με λίγο ατσούμπαλο χαλαρό σώμα, με καλή διάρκεια χορού όμως
-μια λάτιν μιλφ από Βενεζουέλα με σιλικονάτα βυζιά και τούμπανο σώμα, κάτοικος Λονδίνου το χειμώνα, που δουλεύει καλοκαίρια στην Αθήνα, καλός αλλά σύντομος χορός.
-μια ξανθιά λεπτή Ουκρανέζα μίλφ (νομίζω Ιβάνκα), με πολύ καλό αισθησιακό χορό.
-μια άλλη ουκρανέζα μιλφ, μπαμπάτσικη με μεγάλα βυζιά , αρκετό καιρό στο μαγαζί, που σε αφήνει να κάνεις ό,τι θες.
-Γκρεις, παλιά καραβάνα, εντυπωσιακή παρουσία, αλλά αρπακτικό (μου είπε να παώ στο ατμ απέξω να σηκώσω λεφτά για να πάρω πριβέ)
-Τζόρτζια, παλιά στις Μούσες, με τα καρφιά και τα αυτοκόλλητα στις ρώγες
-μια λεπτή ουκρανέζα μινιόν, που δεν άφηνε ούτε τα βυζιά να της πιάσεις

Έκανα μόνο απλούς χορούς, καλοί όλοι σε διάρκεια, αλλά αποστειρωμένα πράγματα γενικά, αφού όλες πιέζουν για πριβέ με 50-100€.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2021
diopos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
826
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2021
Χάλια πάνε οι καλές εποχές χάλια γυναίκες που πας καραβάκι με τέτοιο καιρό θέλει μεγάλη ανανέωση το μαγαζί.
review reaction 1 diopos, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1