Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 52 10
Στριπτιτζάδικα 103343
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0

Δευτερα βράδυ πήγα μαζί με φιλο μ προκειμένου να εισπραξω το δωρο που ειχα κερδισει απο αλλο φορουμ (1 μπουκαλι και 4 χοροι απλοι).
Καλος ο χωρος με ελαχιστο κοσμο , οπου μετα της 1 ηρθαν και καποια αλλα ατομα καθως κ μια παρεα με δυο ζευγαρια.
Οι κοπελες ηταν 10-12 αν πρόσεξα καλα, αλλα δεν ήρθαν ολες στο τραπεζι μας, μάλλον θα περέμεναν να φωνάξουμε εμείς!
Για τις τιμές έχουμε τα εξής το απλο ποτο-νερο (10ε) , κανονικο ποτο 25ε , ποτο σε μεγαλο ποτηρι 35ε. Απλος χορος 10ε ,prive χορος 50ε και καποιες κανουν σεξακι στα 100ε
Μολις εκατσα στο τραπεζι και ηρθε το μπουκαλι, βοτκα , μαλλον χειροποιητη βοτκα μπομπε καθως ειχε γευση μεταξυ βοτκας και ουζο...ενα ποτηρι κατεβηκε με το ζορι.
Η πρωτη κοπελα που μου εκανε επιθεση ηταν η Αφροδιτη αδαμου απο τις ταινιες της σιρινα με κοντο ξανθο μαλλι πολυ μικρο στηθος αλλα με κωλαρα και μπουταρες. Μαζι της πηρα και τον πρωτο χωρο. Η κοπελα προχωρεί μεχρι σεξακι (100ε) κατι που με κυνηγούσε μεχρι να φυγω αλλα δεν ενέδωσα.
Αλλη κοπελα ηταν η Αναστασια , Ρωσικο αλογο κουρσας, μελαχρινο και αυτο μεχρι σεξ, καλη στον χορο.
Τζενη Ελληνιδα , καλλο σωματακι αλλα σχετικα αδιαφορη.
Σαντρα ουκρανιδα καστανη μοντελε κορμακι
Κριστινα καστανη μοντελε κορμακι με οχι πολυ μακρι μαλλι
Ιννα μελαχροινο ουκρανικο σκυλι, ορισμενα τατου σε χερια και δυο φιογκάκια στα μπούτια κατω απο τα κωλομαγουλα.
Τανια Ουκρανη , ξανθο μαλλι με ωραιο στηθος 3η , δοκιμαστηκε και αυτη σε χορο αλλα λιγο απογοητευτηκα γιατι ηταν only touch και εγω την πηρα μονο και μονο για να βαλω αυτα τα στηθει στο στομα μου, η κοπελα δεν κανει σεξ.
Κατσαμε ενα 2ωρο, πολυ καλη ατμοσφαιρα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2021
giorgos2226
Μέγας
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.406
Πόντοι:
4.577
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, rodriguez65, NICK TRIVE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2021
Καριόλα Αφροδίτη Κατσικογάμης
review reaction 1 giorgos2226, kastrato
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1