Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 163 10
Στριπτιτζάδικα 246117
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
3.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τραγικό μαγαζί, δεν απορώ γιατί είχα να πάω 3 χρόνια!! ΜΑΚΡΙΑ
Λόγω COVID είχαμε καιρό να πάμε σε Strip. Πήγαμε Babylon και το παλικάρι στην πόρτα μας λέει πάμε στο Kinky είναι δικό μας μαγαζί
καθως μας είπε το Babylon λογω καταστάσεων δεν δούλευε. Πήγαμε με δυο φιλαράκια, στην αρχή ευγενέστατοι, κάτσαμε όπου θέλαμε.
Παθαίνουμε ένα σοκ με τα πόσα πολλά μουνιά είχε (είχαμε να πάμε καιρό όπως είπα παραπάνω). Αράζουμε, πίνουμε τα ποτά μας και στα 5'
σκάνε διάφορα κορίτσια. Μου έρχεται ένα ρωσιδάκι, Νικόλ, baby face με τατουάζ στο σώμα (πολύ καύλα).
Πάμε για χωρό και λέει στον τυπά prive 50€, της λέω κάτσε να κάνουμε απλο να δούμε πως θα πάει και βλέπουμε για prive. Γυρνάει και του
λέει 2 χορούς, της λέω πολυ φόρα πήρες και της ξαναλέω θα κάνουμε 1 αν είναι θα πάρουμε prive. Πάμε μέσα, ήμασταν μόνοι μας, ξεκινάει
και προσπαθώ να πιάσω βυζάκι και κώλο. Καθώς χόρευε μου κατέβαζε τα χέρια, μια-δυο-τρεις γυρνάω και της λέω τι σκατά κάνεις;;; Και μου
λέει αφού έδωσε μόνο 10€ δεν θα πιάσεις τίποτα! Της λέω έτσι; Σταμάτα! Πάω στον τυπά και του λέω φέρε πίσω τα λεφτά 20 χρόνια σε strip
δεν μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο. Φωνάζει την υπεύθυνη, ένα ξανθό milf με βυζάρες, και μου λέει το καταλαβαίνω ότι έκατσες λίγο αλλά αν
έδινες 100€ και δεν ήσουν ευχαριστημένος (γιατί στα 2' σταματήσαμε) θα στα έδινα πίσω, τώρα 10€ δεν στα δίνω. Οχι ότι τα ήθελα αλλά δεν
ήθελα να τα πάρει το πουτανί. Έλεγα να μην πάρω άλλο χωρό αλλά τέλος πάντων ηρεμώ και παίρνω μια νταρντάνα με κωλάρα, βυζάρες με
σκουλαρίκια στις ρώγες και λέω εδώ θα φάμε καλά. Παίρνω 2 χορούς για να μην υπάρξει πάλι παρεξήγηση. Ξεκινάει δυνατά, αλλά μετά
αρχίζει να στέκεται όρθια και να χορεύει μόνη της απέναντι μου. Της λέω έλα εδώ να χορέψουμε μαζί αλλά αυτή συνεχίζει το βιολί της....
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!! Κάνω υπομονή για μην σταματήσω και αυτόν τον χορό μιας και πριν η άλλη με έγραψε στο μουνί της.
Γυρνάω στο τραπέζι και μου λέει το φιλαράκι πάω για χορό κράτα πορτοφόλι και κινητό. Γυρνάει μετά από 3' και μου λέει πάω για
prive μιας και τον έπεισε η γκόμενα. Όταν γυρνάει μου λέει ρε μαλάκα, για prive πλήρωσα και η άλλη μου έκανε μασάζ!!!!!!!!!!!!!!

Είναι τραγικοί τύποι!!! Δεν είπαμε να πάμε να γαμήσουμε στο strip αλλά μην μας περνάνε και για μαλάκες!!!!!! ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ.

Δεν θα έκανα κριτική αλλά δεν αξίζει να χαλάμε τα λεφτά μας σε φώλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2021
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
50
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 timmp, gnnakos, Peter Pan(2) και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Το λάθος σας ήταν ότι δεν φυγατε αμέσως μετά το πρωτο χορό... Εν τω μεταξυ δεν παω σε στριπαδικα ππυ έχουν το χορό 10 ευρώ. Σιγά χορός είναι δεν κάνεις τίποτα λίγο χουφτώνεις μόνο.
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Πρέπει να άλλαξε διεύθυνση !
Δεν εξηγείται διαφορετικά αυτή η αλλαγή προς το χειρότερο ! Επιβεβαιώνω και εγώ. Κρίμα!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2