Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Στριπτιτζάδικα 205367
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σαββατο βραδυ επισκεψη στο ναο κατα τις 11:00.Παρελαση απο κοπελες ,καποιες πολυ ομορφες καποιες μετριες.Εδιωξα Σαρα ,Ρεββεκα ,μια φιλη της Ρεββεκας και αλλες.Τελικα εκατσα με Κατερινα που εχει και τατου στο δεξι μηρο.Μπορει να ειναι και Ελληνιδα.Αφου κερασα καποια ποτα πηγαμε στο μαυρο δωματιο με κουρτινα οπως μπαινουμε στο μαγαζι ισια και λιγο αριστερα.Περασα πολυ καλα με κοστος 100 ευρω.Εκει που θελω να σταθω ειναι οτι ο φιλος μου εκατσε με Βικυ (Βικτωρια που το τηλ της τελειωνει σε 728).Η κοπελα ειναι δεκα χρονια στην ελλαδα ,ειναι ξανθια ,ομορφη λεπτη και με δυαρι στηθος.Αφου ειχε παει παλι πριν μερικες ημερες και ειχε χαλασει αρκετα χρηματα ,η Βικυ του εδωσε το τηλ της με σκοπο να πανε για καφε.Ο φιλος μου της τηλεφωνησε και αυτη δεν απαντησε ποτε.Οταν εκατσε στο τραπεζι του ειπε οτι δεν ειχε περσαει στη μνημη το τηλ του(ψεματα) αφου ειναι ευκολο να δει φωτο απο whats up or viber.Δυστυχως δεν εβαλε μυαλο απο τη πρωτη φορα και ξεκινησε να τη κερναει.Καθε φορα που πηγαινε να τη χουφτωσει αυτη του τραβουσε τα χερια.Μονο κατι πεταχτα φιλια δεχτηκε.Σε πριβε χορο ,δε κανει τιποτα και ρουφιανευει και τις αλλες κοπελες ,αν κανουν κατι να ευχαριστησουν το πελατη.Στη πιστα οταν χορευει δε βγαζει τα ρουχα. Αν δε της αρεσει να τη χουφτωνουν ,ασ παει να δουλεψει σε εκκλησια .Επισης ειναι καλα οταν πηγαινει Μιλανο για ψωνια με τα λεφτα μας? Τελικα ο φιλος μου χαλασε πανω απο 1000 ευρω και το αποτελεσμα ηταν οτι δε περασε καλα και δε του τηλεφωνησε καν.Τους καλους πελατες πρεπει να τους προσεχουν ,εκτος αν προτιμουν αυτους με τα κουπονια.Μακρια λοιπον απο ψευτρα (μουφα) Βικυ(Βικτωρια)!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2020
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.692
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosam, bourdeliaris82, Θέμης88 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2020
καλα εαν ισχυει οτι εδωσε πανω από 1000 ευρω (πραγμα δυσκολο)μιλαμε για μεγάαααααλοοοο κοροιδο!!!!επρεπε να τον προστατεψεις
21 Φεβρουαρίου, 2020
Αγαπητέ μου χωρίς να σε γνωρίζω απλά επειδή κ εγώ ήμουν πελάτης κάποτε στο ATHENS κ παιρνούσα καλά απλα αργότερα ανακάλυψα το GOLDEN που παιρνάω καλύτερα αλλά δεν είναι αυτό το θέμα,απλά αν η κοπέλα δεν σε κάνει χαρούμενο σε αυτό το χρόνο που καιρνάς η κάνεις χορό δεν κολάς κ προχοράς στην επόμενη,εγώ προσωπικά αυτό το καιρό εχώ κολήσει με μια STRIPER που μου έχει δωσει το τηλέφωνο της κ ανταλλάσουμαι μηνυματα μέχρι εκεί γιατί πολύ ευγενικά με αποφευγει για έξω για διαφόρουςν λόγους αλλά όταν είμαι στο μαγαζί με κανει χαρούμενο,απλά το λέω αυτό γιατί ξοδεύουμαι τα χρήματα μας για να παιρνάμαι καλά κ να μην ανεχόμασται η όποια κοπελίτσα που κάνει αυτή τη δουλειά μόνο για λεφτά να μας κοροιδεύει,συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και κάνεις πολύ καλά που το αναφέρεις
22 Φεβρουαρίου, 2020
Έπρεπε να την εγραφες στα ρχιδια σου την αλλητοπουτανα
24 Φεβρουαρίου, 2020
Πρόκειται για γυναίκα αράχνη που απομυζά τα θύματα της οικονομικά και ψυχολογικά, ταζοντας τους φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Θα βρει τον μάστορα της και θα την βρούμε στο Μεταξουργείο με δεκαρικο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4