Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 320255
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παρέα με δυο καλά φιλαράκια αποφασίσαμε να κάνουνε μια βόλτα από το Alcatraz! Μεγάλο χαμόγελο

Είναι η δεύτερη φορά στη ζωή μου που πηγαίνω σε στριπτιζάδικο και θα καταθέσω την εμπειρία μου
όπως μου ερθετε στο μυαλό- λίγο χύμα δηλαδη. Σπασίκλας

Ένα πολύ ωραίο μουνι (Ελληνικό) μας πήρε 15€ στην είσοδο Γλώσσα

Βλέποντας το γκαρσόνι ότι είμαστε 3 σοβαροί τύποι μας έβαλε σε καναπεδάκι το οποίο ήταν
άνετο και είχαμε καλή οπτική επαφη του μαγαζιού και της πίστας. Καπέλο

Τα κορίτσια που περιφερονταν ασταματητα γύρω γύρω ήταν παρα πολύ όμορφα. Ναι!
Άλλες πιο νέες, πολύ νέες θα έλεγε, άλλες πιο μεγάλες και έμπειρες.
Όμως μερικές είχαν τρομερό κορμί Προσκύνημα

Ένα μελαχρινό κουκλάκι μου έκλεψε την καρδιά και αφού το κοιτούσα επίμονα μου έκανε
την τιμή να καθίσει δίπλα μου... όμως τα αγγλικά του ήταν χαλια και ηρθε και μια φίλη της μαζί για
να κάνει τον διερμηνέα.. Εμμμμ
Πιάσαμε το μπλα μπλα και είχαμε αρκετή πλάκα μέχρι που ρώτησα τα κορίτσια τι θέλουν για να μείνουν μαζί μου.
Εκεί μπλέξαμε λίγο τα μπούτια μας γιατί μου έλεγαν διάφορες όμορφες τιμές και αφού δεν βγάζαμε ακρια φώναξα τον σερβιτόρο και μου τα έκανε λιανά!
Φέρε ένα δεκάρικο ποτό για την μελαχρινουλα του λέω... ο διερμηνέας μπορεί να αποχωρήσει...

Την βάζω στα ποδαράκια μου σαν καλος παππούλης και απολαμβάνω την παραγγελία μου Ματάκι

Τα φιλαράκια έπαιζαν τη δίκη τους μπαλιτσα Ναι!
Ένα Ρουμανακι ταλαιπωρούσε τον έναν και ένα Ρωσιδακι τον άλλο Κουλ

Εγώ φυσικά ως άβγαλτος σε τέτοια μαγαζιά εκανα του κεφαλιού μου Κεφάλι σε τοίχο!

Στην αρχή νόμιζα ότι θα μπορούσα να βγάλω καμμία φωτο Κεφάλι σε τοίχο!
Μετά νόμιζα ότι μπορούσα να χουφτώνω οτι περναει δίπλα μου Κεφάλι σε τοίχο!

Στο τέλος αρκέστηκα να χουφτώνω τις κοπέλες που είχαν στο τραπέζι τα φιλαράκια μου Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Σε κάποια φάση η μια Ρωσιδουλα φέρνει ένα τούμπανο από τη Λευκορωσία νομίζω και μας λέει πάμε για πριβέ χορό!
Αρχίζω να πιάνω λίγο κωλο, λίγο μέση, λίγο πλατη και όπως ήταν φυσικό ξεμυαλιστηκα ΜαλακίαΝτροπή
Της λέω θα γλυφω παντού; Ναι μου λέει το καργιολακι... ΟΚ πάμε!

Αναστατώνω και το φιλαρακι και πάμε και οι 4 για ένα πριβέ χορό...

Μπαίνουμε μέσα και αρχίζω όρθιος να τη χουφτώνω παντού Γλώσσα
Κάτσε κάτω μου λέει...
Μπα καλύτερα όρθιος της απαντώ γιατί χουφτώνω καλύτερα Ναι!
Μα κάτσε μου λέει...
Νοοοο απαντώ και κάνω κίνηση να τη γδύσω...
Οχι μου λέει εγώ θα τα βγάζω...
Βρε δε γαμιεσαι λέω αν περιμένω εσένα θα ξημερωθουμε Κεφάλι σε τοίχο!
Πέφτει το ξεβράκωμα και μετά τα βυζακια παω να γλυψω παρακάτω... ΑΡΧΙΔΙΑ!
Έξω μου έλεγε γλύψιμο παντού η πουτανα και μέσα άλλαξε τα κόλπα Κεφάλι σε τοίχο!

Αφού με ξενέρωσε Γαμήσου την πασαρω δίπλα στον φιλο μου και παιρνω τη δικια του Ναι!
Έτσι όπως είχα φουντώσει την σηκώνω στον αέρα και την κολλάω στον τοίχο... φιλια στα βυζια
και παω για παρακάτω... τα χεράκια ψιλο ακουμπούσαν το μουνακι της αλλά όταν πλησίαζα το πρόσωπο έτρωγα πορτα Κεφάλι σε τοίχο!
Επίσης τα αγγίγματα τους ήταν μηδαμινά και ούτε να με καυλωνουν δεν μπόρεσαν Κεφάλι σε τοίχο!

Μετά από λίγο αφού τα πήρε με την «επιθετικότητα» μου σφύριξε τη λήξη Μαλακία

Συμπέρασμα:
Ρε παλικαρια ζητάτε 50€ για ένα πριβέ χορό στον οποίο μπορείς να φιλήσεις ΜΟΝΟ τα βυζια της κοπέλας;;;
Ζητάτε 50€ για ένα πριβέ χορό σε ένα ΘΕΟΣΚΟΤΕΙΝΟ ΧΩΡΟ;;;; ΘΕΟΣΚΟΤΕΙΝΟ... πληρώνεις και ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

Εν πασει περίπτωση για να μην σας κουράζω άλλο η άποψη μου είναι ότι τα στριπτιζάδικα είναι για να πηγαινεις μια φορά στα δέκα-είκοσι χρόνια με καλή παρέα για να κανεις λίγο χαβαλέ!
Επίσης αντι να δώσεις 50€ για να πάρεις ένα χορό της ΠΟΥΤΣΑΣ είναι καλύτερα να δώσεις πεντε 10αρικα και να βάλεις να καθίσουν στα ποδαράκια σου 5 μουνια καλής ποιότητας.

Τώρα για τα κακομοίρα τα πιτσιρίκια που τα είχαν στριμωγμένα στο κέντρο του μαγαζιού σε κάτι καρεκλιτσες να χαζεύουν με το ζόρι τα κορίτσια που περνούσαν τι να πω;;; Υποθέτω ότι στην ηλικία τους θα το ανεχόμουν και εγώ Φευ...

Τα σόου δεν ήταν τίποτα το ιδιαιτερο δυστυχώς! Ένας τύπος βγηκε με ένα δίσκο με δονητές και τους μοίρασε σε 3 κορίτσια
και αυτές άρχισαν να τους γλύφουν Κεφάλι σε τοίχο!

ΚΑΥΛΩΣΑΜΕ τόσο πολύ που είμασταν ετοιμοι να τον βγάλουμε έξω και να τον παίξουμε ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Ήταν τόσο χαλια τα σόου που αυτό που έκλεψε την παράσταση ήταν ένας πελάτης που ανέβηκε στην πίστα, ξεβρακωθηκε και
μια τυπισσα του έπαιρνε πίπα ακαποτη Ναι!
Όμως δεν του σηκώθηκε ΠΟΤΕ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Μέχρι και αυτό απέτυχε ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Επίσης στείλτε τα κορίτσια να κάνουν κανα μάθημα pole dancing...
Είναι αμαρτία από το Θεό τέτοια κορμιά να ακουμπούν απλά τη σωλήνα και να τη χαϊδεύουν!! ΚΡΙΜΑ!!!!

Προσωπικά ψιλοχαλαστηκα από την κλεψιά στον πριβέ χορό και συνειδητοποίησα ότι τα 140€ που δίνω για τα ραντεβού μου με call girls στον δικό μου χώρο είναι πραγματικά VALUE FOR MONEY!!

Αυτα για το Alcatraz...
θα τα ξαναπούμε σε καμμία δεκαπενταριά χρόνια αν ζω...

Καπέλο
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.145
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, STAVROS6969, Μινώταυρος 45 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε Jim οι παλιοί θαμώνες των στριπ δε πατάμε Αlcatraz εδώ και χρόνια.Γελοία show και αρπακτική πολιτική.Το μαγαζί πλέον είναι μόνο για πιτσιρίκια και μπάτσελορ ελεεινίδων.
02 Ιανουαρίου, 2020
Μάλλον φίλε δεν διαβάζεις κριτικές έχουμε βαρεθεί να λέμε για Αλκατράζ ότι δεν λέει ότι κοιτάζουν να σε αρπάξουν χωρίς να κάνουν τίποτα πολύ ακριβό για το τίποτα.
02 Ιανουαρίου, 2020
Πραγματι παιδιά δεν διαβασα τας γραφας...
Ήταν last minute decision Μεγάλο χαμόγελο
Με παρέσυραν τα παλιοπαιδα σε μέρη ακολασιας Σπασίκλας

Πάντως χούφτωσα καργα... όπως λέμε «χουφτωστην χουφτωστην» Ναι!

ΚαπέλοΚαπέλο
02 Ιανουαρίου, 2020
Για αρπαχτη αυτό το κωλομπαρ ότι πρέπει.τι πάτε ήθελα να ήξερα?Χμμμ;
04 Ιανουαρίου, 2020
Χαχαχαχαχαχαχαχα.....Δεν κρατιόσουνα Jimara!!!!! Εσένα έπρεπε να πιπώσουν στην πίστα να γεμίσεις φλόκια τους θαμώνες!!!!!!Προσκύνημα
05 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχαχα φιλαρακι η τριάδα μας ήταν δυνατή Ναι! οποιος και να ανέβαινε θα έδινε ρεσιτάλ Ναι!
Το Ρουμανακι σου το καυλωσες καλα πάντως ΜατάκιΝαι! απ’οτι είδα Σπασίκλας
06 Ιανουαρίου, 2020
η κριτική σου περιλαμβάνει όλους τους λόγους για τους οποίους δεν έχω πατήσει ποτέ στη ζωή μου σε στριπτιζάδικο, παρόλο που θα το ήθελα έστω μία φορά για τη φάση αλλά μάλλον θα ξενέρωνα τελικά
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7