Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Στριπτιτζάδικα 205604
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξημερώματα Σαββάτου κατά της 3 καταφτάνω μόνος στο εν λόγω στριποίδρυμα θολωμένος απο το ποτό και αναζητώντας λίγη ηδονή που θα με βγάλει απο την καθημερινή μου ρουτίνα......Πέρνω τη μπυρίτσα μου(όπως πάντα) και κάθομαι στο μπαρ γιατί ήταν πήχτρα....Μετά απο κάνα 20 λεπτο κάθομαι σε τραπεζάκι.....

Επειδή το έχω επισκεφτεί 4 φορές το τελευταίο δίμηνο έχω μια άποψη πλέον για τις περισσότερες κοπέλες θα παραθέσω λοιπόν αυτές που πήρα χτες για χορό....

i)Κατερίνα Β.Μακεδονία(Σκόπια όπως μου είπε) ένας απλός χορός φιλότιμη 7.5 ο χορός μου πέταξε σχετικά γρήγορα για πριβέ όταν με κάβλωσε αλλά δεν προχώρησε εμφάνιση μέτρια προς καλούλα

ii)Κέλυ Πολωνία εμφανισιακά μέτρια απλός χορός απαράδεκτος ζήτημα αν κράτησε 2 λεπτά χορός γύρω στο 4 χοροπήδαγε πάνω μου σαν μούσχαρο

iii)Μόλυ Ουκρανέζα γύρω στα 25 ψηλή ξανθιά υπερτούμπανο την πήρα σε 2 χορούς πολύ καλή 8 ο χορός...έκανα τεράστια μαλακία που δεν πήρα πριβέ έστω και 100 αρι διότι αφενός είναι νέα 4-5 μέρες απο ότι μου είπε...όταν ρώτησα όμως τι κάνει στο απλό πριβέ των 40 και στο άλλο των 100 σαφή απάντηση δεν έλαβα ,έπρεπε να επιμείνω....δεν την έχουνε βάλει ακόμα στα κόλπα ίσως έπεφτε μπριζόλα....ίσως απλή φραπεδία

iv)Σόνια Σερβία ξανθιά αλλά εμένα δεν μου αρέσει προσωπικά...χορός μέτριος και όλη την ώρα με ζαλάγε για πριβέ...όχι όχι όχι....δεν με αρέσεις δεν θα σου δώσω τα λεφτά μου(στο πριβέ το 40 αρι που πήρε ένας συναγώνιστης απο ότι είδα αφήνει μουνοδαχτύλιασμα.....και τρίβεται αρκετά αυτά για να μην φανεί ότι είμαι εμπαθής)

v)Μίλα απο δεν θυμάμαι που....αρκετά καλή και ο χορός πολύ πολύ καλός 7.5 με κάβλωσε αρκετά όλως περιέργως δεν μου είπε για πριβέ

vi)Εβελίνα...ρουμανία πολύ δυνατή και στο χορό όπου θα της βάλω 8.5 πήρα 2 απλούς χορούς και ύστερα ένα απλό πριβεδάκι των 40 ευρώ....θα την χαρακτήριζα καλή και στο social...την είχα κεράσει ένα ποτάκι πριν.....

vii)Τελευταία θα αφήσω τη Λίλιαν μια petite Μολδαβέζα...όταν πήρα τη Λίλιαν για χορό ήμουν ήδη διεγερμένος....λικνίστηκε με δεξιοτεχνία πάνω στο σκληρό μου τζιν....με ρυθμικές κινήσεις κατάφερε να αφήσω το ρευστό άσπρο παχύρευστο γεννετήσιο υγρό......Bingo

Υπήρχαν και μερικές άλλες κορασίδες αρκετά καλές αλλά δεν της τίμησα...

Τέλος οφείλω να πω κάποια άλλα πράγματα..το μαγαζί ήταν γύρω στις 3 που πήγα τίγκα πατίγκα...και μέχρι της 7 που έφυγα είχε κόσμο....Οι χοροί ήταν σχετικά συχνοί αλλά επειδή είχε κόσμο και τα κορίτσια πιασμένα όχι τόσο συχνοί όσο άλλες μέρες....Το μαγαζί ενδείκνυται...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2019
Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
114
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Gingos, pipinolatrhs45 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού