Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 203750
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...όλη αυτή η γαμημένη δυσφορία έπρεπε να εκτονωθεί κάπου , ήταν επιβεβλημένη η αναγκή να φυγει απομέσα μου πριν με φθείρει...
...καθησαμε στο μαγαζί το οποιο σταδιακά τιγκαρε , και εκανα καναδυο προκαταρκτικούς χορούς...μέχρι που στην σκηνή του ενλογω στριποθεατρου εκτυλίχθηκαν παραξενοι συνδυασμοι τριηδονισμου...3 γυναίκες να λείχουν ταυτοχρονα η μια το αιδοίο της άλλης , να ανταλλάσουν γλωσσοφιλα ,να θωπευουν εναλλαξ μαστικές και γλουτιαιες καμπυλοτητες , και η μια να λείχει τους μαστους της άλλης ενω η τριτη να λειχει το αιδοιο της πρωτης...
είχα διεγερθεί...έπρεπε να γαμησω...
...και εκανα την ανηθικη προταση σε μια , με ικανοποιητικους μαστους , πορτοκαλοχρωμη κομη σχετικα ψηλου αναστηματος...
...επιδωθηκα για πολλη ωρα σε παθιασμενη αιδοιολειχία μεχρι που η γυναικα αγκωμαχα απο ηδονη , στη συνεχεια της εφερα το πεος μου στο στομα οπου το ελειχε με μανια , ομως ηθελε κιαλλη αιδοιλειχια την οποια ευχαριστως της εκανα...μεχρι που εβαλα μεσα της το πεος μου μεχρι την πολυποθητη εκσπερματιση και το λουσιμο του εγκεφαλου μου απο το σωτήριο μετασυνουσιακο ευφοριστικό οπιοειδές που μου χαρησε για δευτερολεπτα μια αισθηση νιρβανας...
χορος 7
εισοδος 10
πριβε 100

στο πορνοεπανιδείν

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2019
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lesa.l, geny24, Athens13 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού