Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 21 10
Στριπτιτζάδικα 32342
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτό το παλιό τραγούδι του Βοσκόπουλου, είναι το πρώτο πράγμα που σου ρχεται όταν μπαίνεις σε αυτό το παλαι ιστορικό μαγαζί που κάποτε ήταν το μαστ της στριπ διασκέδασης. Το προσωπικό, ο τρόπος εξυπηρέτησης, καθώς και η γενικότερη αίσθηση του περιβαλλοντος χώρου, δίνουν την αίσθηση ότι το μαγαζί έχει σταματήσει στο χρόνο και ακολουθεί την δική του πορεία. Δεν θα πω ότι δεν μένεις ευχαριστημένος, αλλωστε είναι για μοναχικούς τύπους σαν και εμένα, αλλα θα ήθελα κάποια πράγματα να βελτιώνονται... Ίσως να έχει κανα σόου, ίσως να έρθουν περισσότερες χορευτριες, ίσως το προσωπικό να αποκτήσει καλύτερη διάθεση, δεν ξέρω.. οφείλω όμως να μοιραστώ μαζί σας αυτά που μου ρχονται στο μυαλό έπειτα από την πρόσφατη επισκεψή μου... Αν σας αρέσουν τα ιστορικά εκθέματα, ο καλούλης γεράκος μετρ, ο οποίος για την ηλικία του είναι καλοστεκούμενος, είναι εκεί για να σας θυμίζει τα παλια τα χρόνια...



στο ρόστερ δεν έχω να πω καιω παρα πολλά...κλασική αξία η βαλέρια, ακολουθεί η τρελομιλένα, η σέρβα πολυλογού που θα έκανε καλύτερη καριέρα αν δουλευε σαν πωλήτρια στο χόντος, 2 μαύρες για τους μερακλήδες της σοκολάτας, μια ξανθούλα ακόμα και μια μελαχρινή....
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού