Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 25 10
Στριπτιτζάδικα 60541
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...παρόλο που ξέρω το κόστος , δυσκολευομαι να αντισταθώ στην έμφυτη τάση να βγω νύχτα και να αισθανθώ γυναικεία σώματα...
...μετα την φιλοσοφική μέθεξη με φίλο μου , πήγαμε στο εν λογω στριποθέατρο ...αφου έκατσα στο τραπεζάκι πήγα στην τουαλέτα και αντίκρυσα στον καθρεφτη μια νεαρή στριπερ με κοντό πλατινέ αγορέ μαλλί , λεπτο σώμα 3άρι στήθος και θελκτικες γλουτιαίες καμπυλότητες που μου χαμογέλασε όταν της έριξα ενα λαγνο βλέμμα...
...εκανα ένα προκαταρκτικό χορό με μια κοκκινομάλλα που φοραγε ενα φορεμα με δερματινες λωριδες , ήταν βιαιη στο χορό και αυτή η αισθησιακή επιθετικότητα με διέγειρε...
...στη συνέχεια ηρθε στο τραπέζι μου η προαναφρθείσα ξανθια ...ειναι νεα στο μαγαζί και στο επαγγελμα , απερριψε όλες τις ανηθικες προτάσεις μου αλλά ήταν αλάνι , μου είπε ότι για να την "γαμήσω" επρεπε πρώτα να "γαμήσω " το μυαλό της (!)...και ετσι αρκεστηκα να την παρω για απλο χορό , οπου απαιτησε να ειναι διπλος και δεχτηκα...δεν αφηνε πολλα πολλά αλλα μπορεις να πεις ότι με διέγειρε με το μυαλό , με τη φαντασία περισσοτερο και όχι με απτικο-λειχικές θωπείες που εν πολλοις δεν δεχόταν ...
...πήραμε μια γευση γυναικείου σώματος και εξαφανιστήκαμε απο την πολυβουη πλατεία γκαζίου για τα σπιτια μας κλεβοντας λίγη πορνική λαγνεία ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, amjik, 6Y44 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2018
Δεν είχε happy end αυτή τη φορά αρχοντόπουλο? Ματάκι
25 Οκτωβρίου, 2018
Δεν είχες happy end αυτή τη φορά αρχοντόπουλο? Λύπη
28 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...μπα βαριομουνα διδάσκαλε !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3