Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 52 10
Στριπτιτζάδικα 103615
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...πάντα οι συναντήσεις με τον δάσκαλο με χαροποιούν ιδιαιτέρως, και αφού κάποια milfομπαρ ήταν είτε κλειστά είτε δεν μας έκαναν , αλλάξαμε ρότα και προσγειωθήκαμε στον
καναπέ του kaissa...! γενικά μπορώ να πώ ότι ξεφύγαμε λίγο απο το budget αλλά χαλάλι ...η έκκριση ντοπαμίνης και οπιοειδών απο την απόλαυση που μας δημιουργήθηκε έστω και αν την αγοράσαμε , είναι υγεία!!
λίγος κόσμος και αρκετές κοπέλες στην διάθεσή μας...
δοκιμάσαμε με την δάσκαλο ένα νωχελικό ξανθό που αποδείχθηκε αρκετά δυνατή στον χορό ... πήρα την Αναστασία μια καμπυλώδη ρωσσίδα που με άφησε με την όρεξη ..."τι περιμένεις με 5 ευρώ" μου είπε, αν και την προηγούμενη φορά κάναμε ένα καλό διπλό με την απούσα φίλη της ...προχώρησα σε διπλό χορό με την Αλεξάνδρα άλλη μια καμπυλώδη ρωσσίδα , που η διέγερση με έκανε να συνεχίζω να χρησιμοποιώ το σώμα της χωρίς να διευκρινίσω αν επρόκειτώ για απλό ή διπλό χορό ...και η λυπητερή του διπλού μου ήρθε μετά...στο ίδιο μοτίβο και η τελευταία κοπέλα νομίζω Ιννα μια μελαχροινή ρωσσίδα με εκρήξεις πάθους και σεξουαλικότητας ...και αυτή διπλό χορό χωρίς να το καταλάβω ...αλλά χάλαλι και πάλι , είχε πάθος και μου χάρισε μια όμορφη εμπειρία ...
ο δάσκαλος δοκίμασε ένα παθιασμένο ξανθό που του πρόσφερε έναν καλό οργασμό στο τάληρο , και ένα πανέμορφο ξανθό νεοαφιχθέν μοντέλο χωρις όμως καλές εντυπώσεις ...
τέλοσπάντων νομίζω ότι κρατάμε κάποιες εξάψεις απόλαυσης που δημιουργήθηκαν λίγο απο την αχαλίνωτη φαντασία μας και λίγο απο τις ερμηνείες των ηθοποιών που δίνουν την παράστασή τους στο στριποθέατρο του kaissa...! ...στο επανιδείν!
χορός 5
είσοδος 10
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, giannos69 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού