Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 52 10
Στριπτιτζάδικα 103615
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακη παραμονή Καθαρας Δευτερας και ειπαμε με ένα συντροφο να επισκεφτουμε για πρωτη φορα το ανακαινισμενο ευγενες ιδρυμα Caisa (το ειχα επισκεφτεί και πολύ παλαιοτερα σαν Diamond Dolls, αν δεν κανω λαθος, χωρις να μου αφησει τοτε ιδιαιτερα καλες εντυπώσεις). Αυτην τη φορα με ενθουσιασε! Ο χωρος μεσα είναι λιγο μικρος, ζεστος και πανέμορφος. Σε σχεση με τις προηγούμενες επισκεψεις μου εκει ειναι πλήρως ανακαινισμένος και καλογουστος. Το σερβις απο τα παιδια αριστο. Τα κορίτσια λιγα για Συγγρου (ηταν και Κυριακη βεβαια με αρκετα πιθανα ρεπο) 10-15 τον αριθμο, αλλα όλα πανέμορφα μοντελα, εκτος από μια θεοχοντρη. Μια προσπαθεια καταγραφης του ροστερ: Μαιρη Ουκρανη μοντελο & το ομορφοτερο προσωπο, Εβελινα Ουκρανη αρκετα γυμνασμενη, Βαλερια πανυψηλη Ολυμπια Θεα, Αννα πρωην Σοβιετικη αν θυμαμαι καλα Καζακσταν ψηλη πρωην Πρινσες και Ρασπούτιν, Λιλια Ρωσιδα σιλικονατα βυζια τουμπανο πρωην Αφροδιτη και Ανατολη, Ανετ μοντελο & σιλικονατες βυζαρες σουπερ τουμπανο & κωλαρα υπερηχητικη ολοστρογγυλη που βλέπει στο Θεο και άλλες πολύ ωραιες που δεν θυμαμαι ονομα. Υπηρχαν επισης δυο ξανθιες που χορευαν πανω σε δυο σταντ στα διαλειματα των χορων πανω στην πιστα, πραγμα το οποιο είναι πρωτοτυπο για ελληνικο στριπ κλαμπ. Κερασα δυο Ουκρανες μικρουλες μοντελες τη Μαιρη και την Εβελινα οι οποιες μιλησαν μονο αγγλικα και ισχυριστηκαν ότι είναι μονο λιγους μηνες στην Ελλαδα. Η Εβελινα κανει πολύ καλη και υπομονετικη παρεα και μιλαει αρκετα καλα αγγλικα. Ο συναγωνιστης χορεψε δις απλα με Λιλια η οποια του αφησε πολύ καλες εντυπώσεις. Η πρωτη μου φορα εκει ηταν αναγνωριστικη και τη δευτερη θα αναλωθώ στους χορους.
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού