Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 53 10
Στριπτιτζάδικα 105561
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

...επιτρέψτε μου να αρχίσω κάπως ανορθόξα και ανάποδα , ... προσπαθώ να βάλω το μυαλό μου σε τάξη , καθώς πριν απο λίγα λεπτά εκτυλίχθηκε μπροστά μου ο πιο έντονος
και πιο συμμετοχικός διηδονισμός της ζωής μου...μια τέλεια ηδονιστική εμπειρία που με αξίωσε το σύμπαν να ζήσω...
...πήρα 2 χορούς την Βαλέρια μια ψηλή τενίστρια με καυλερό πρόσωπο και πολύ πάθος μέσα της που με έφτασε ένα βήμα πριν την εκσπερμάτιση και 1 χορό την Ναταλία μια χυμώδη εξίσου παθιασμένη μελαγχροινή γυναίκα...σε διαφορετικούς χρόνους την καθεμία...
...και είχα την παλαβή φαντασίωση να τις συνδυάσω...δεν ξέρω τι έγινε , μάλλον συνωμότησε το σύμπαν και οι 2 γυναίκες ήταν μπροστά μου καυλωμένες η μια με την άλλη και με καλούσαν στο ερωτικό τους παίγνιο...λείχαμε τους μαστούς της κάθε μιας , φιλάγαμε το αιδοίο της κάθε μιας , θωπεύαμε τους γλουτούς της κάθε μιας , φιλιομασταν και οι 3 , σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς ...τα πολλά λόγια είναι φτώχια αλλά ήταν μια τελειότητα , τα υπόλοιπα τα κρατάω για μένα...!
πήρα και άλλον ένα χορο για ορεκτικό την μοντελοειδή Αναστασία και ύστερα εκτυλίχθηκαν τα όσα σας ανέφερα...
...ο δάσκαλος πήρε την Εβελίνα και μου μετέφερε ότι ήταν μια άκρως ηδονιστική εμπειρία ο χορός μαζί της , πράγμα το οποίο κατάλαβα εξ'αρχής γιατί υπήρχε χημεία μεταξύ τους...
...μαζί μας ήταν και ο Παναγίωτης που πήρε και αυτός ένα χορό με την Νικόλ μια ξανθιά όμορφη παρουσία με σιλικονάτους μαστούς...
το μαγαζί είναι καινούριο , σε έναν όμορφο χώρο . οι κοπέλες ήταν λίγες σε σχέση με την πληθώρα των αντρών θαμώνων αλλά υπήρξε η υπόσχεση ότι θα αυξηθεί ο αριθμός τους...
ο χορός είναι στα 5ευρώ το πριβέ αν δεν κάνω λάθος στα 40 και η είσοδος στα 10 ...και για να μην κουράσω άλλο , συνοπτικά ήταν μια υπέροχη εμπειρία ...ευχαριστώ και πάλι τα κορίτσια για την τέλεια διηδονιστική εμπειρία που μου χάρισαν...να είστε καλά !

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2016
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, graf και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2016
σε ειδα......Καπέλο
2η κουρτινα απο αριστερα Μεγάλο χαμόγελο
23 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ! αυτή η κουρτίνα θα μου μείνει αξέχαστη ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2