Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 85 10
Στριπτιτζάδικα 100475
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
και αφου η γυναικα μου ξεκουμπιστικε το πσκ κλεινω κυριακη βραδυ με gold, μετα απο cleopatra τη παρασκευη, lido και mousses το σαββατο. to mαγαζι οτι και να λεμε ειναι νο1. εγω προσωπικα το θεωρω το καλυτερο και το συγκαταλεγω στην αγια τριαδα μαζι με rasputin kai alcatraz. πολλες κοπελες, μα παρα πολλες, τοσες πολλες που προλαβαινουν ολο το χαμο που γινεται εκει μεσα. πολυ ωραια και πρωτοποριακα shows στη πιστα, στους χορους οι κοπελες τα δινουν ολα, η μουσικη πολυ up-tempo. ti αλλο λοιπον να θελει καποιος απο ενα strip-club? παντως γα κυριακη ειχε πολυ κοσμο, ολα τα τραπεζια γεματα αλλα ευτυχως το boss (φιλαρακι χρονια) μας εφτιαξε τους παππουδες. αν δεν κανω λαθος μετρησα περιπου 30 μ 35 κοπελες. ουαου!!!! παντως αυτο που λατρυεω σε αυτο το μαγαζι ειναι η ανεβασμενη ατμασφαιρα, η αισθηση του χαβαλε που κυριαρχει της παρεας, ενα συνεχες παρτυ, και οχι καταστασεις ετοιμες για υπνο.

παrking ok, μουσικη ok, ποτα οκ (εμεις πηραμε 2 μπουκαλακια και ειμασταν κομπλε, τωρα αν παρεις απλο ποτο δε ξερω). αυτα. το αλλο σκ παλι τη διωχνω τη μαγδαλω και θα ειμαι παλι κοντας σας με νεα τour
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού