Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Στριπτιτζάδικα 95631
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εγω εμεινα απολυτα ικανοποιημενος για ενα και μονο λογο τον οποιο εξηγω αμεσως. το μαγαζι ειναι το νεο αιμα στη νυχτερινη αθηνα, γι'αυτο και μονο το κρινω με επιεικια. δεν συγκαταλεγεται ακομα στα πρωτοκλασσατα μαγαζια aλλα χει ολα τα εχεγγυα να γινει. θελει σιγουρα το χρονο του και θα στρωσει. αλλωστε και το αlcatraz otan ανοιξε δεν εγινε εν μια νυχτη νο1. λοιπον στο δια ταυτα τωρα. παρασκευη βραδυ τα κοριτσια ηταν μπολικα. επειτελους σε ενα μαγαζι που δεν ειδα (τουλαχιστον δε επεσε στην υπολιψη μου) καμια μαυρη. ευτυχως για ενα βραδυ γλυτωσα τη βρωμα της φαρμακιλας. oi koπελες παντως ειναι πολυ ομορφες, αρκετα πολλες και το κυριοτερο ολο το βραδυ κανουν γυρα τα τραπεζια, κανουν χαβαλε με το κοσμο και δε καθονται ολο το βραδυ σε ενα καναπε μονες τους να καπνιζουν!!!! (ελεος). το show στη πιστα θελει ακομα δουλεια, αλλα ναι ηταν ευχαρηστο. σε αυτο βοηθησε και ο πολυ καλος dj (θεος). ο χορος για τους χορους πολυ καλοσμ το prive an kai λιγο εκτεθημενο επισης και τα δυο ικανοποιητικα σε διαρκεια. συγνωμη μαγκες για τη βαθμολογια στο prive aλλα βρηκα μετα απο καιρο την αγαπημενη μου ανιτα και οπως καταλαβαινεται παλιο αισθημα εγινε λιγο χαμος. οποτε η βαθμολογια μου σε αυτη τη κατηγορια δεν ειναι αντικειμενικη. ποτα δε ξερω ηπια μπυρα, parking kλαφτα, εξυπηρετηση προσωπικου, απλα υ π ε ρ ο χ η!!!! μπραβο μαγκες.



υ.γ. θελει λιγο χρονο ακομα το μαγαζι και πιστευω θα μιλαμε για ενα απο τα πρωτοκλασσατα μαγαζια μαζι με gold, rasputin, alcatraz. λετε η αγια τριαδα να γινει αγια τετραδα, ειδωμεν!!!!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού