Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 27 10
Στριπτιτζάδικα 73194
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
2.0
Ποιότητα ποτών
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετα την φυγη του απο την παε παοκ , ειμαι σιγουρος οτι εκανε και ενα συντομο περασμα απο τo platinum ... δεν εξηγειτε αλλιως η τραγωδια που συναντησαμε εκει ...
παρκινγ αφθονο , αφου δεν υπαρχει ιχνος ανθρωπου εντος ... απο κοπελες .. να χαμε να λεγαμε ... αν τις βαζαμε σε λιγκα θα μονομαχουσαν για να αποφυγουν τον υποβιβασμο ..
εξυπηρετηση σουπερ , αφου ειμασταν και μονοι μας , αυτο ελειπε να μην μας κρατησουν κιολας, οτι μπορουσε εκανε ο σερβιτορος , ανασα δεν μπορουσα να παρω αφου ηταν μονιμος απο πισω μου.
Απο μουσικη καλυτερα να παιζα εγω στα decks ποιο καλα θα τα πηγαινα ... φυσικα το σημειο κλειδι και εδω που το platinum κανει την διαφορα ειναι η τιμη στο ποτο !! το ποτο του πελατη εχει ιδια τιμη με το νερο της κοπελας !!! 20αρικακι παρακαλω !!!! Μαλλον προσπαθουν να βγαλουν το συμβολαιο του στεφενς τα παιδια !!!
κλαιν μαιν κατασταση , συστηνεται σε οσους κερδισουν κανενα τυχερο παιχνιδι και θελουν να πεταξουν κανα 100αρικο για να δουν την απολυτη παρακμη.
κριμα γιατι στεγαζονται σε εναν ισως απο τους ομορφοτερους χωρους δυτικα ...
μετρησα 5 διαφορετικα ατομα που εδειχναν να κινουν τα νηματα εκει μεσα
μα ουτε ενα απο αυτα τα 5 διαφορετικα μυαλα δεν αναρωτηθηκε τι στον τσο-που κανουν λαθος εκει μεσα για να το διορθωσουν ?
ικανους τους εχω να νομιζαν εκεινη την μερα οτι περασαμε και ομορφα !!
διωξτε τον στεφενς ρε
nikakhs
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2014
Όντως ο Dj τραγικός....
19 Μαρτίου, 2014
Φίλε τα σχόλια σου για Παοκ κ Στέφενς ήτανε όλα τα λεφτά...

Ωραίος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2