Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 320214
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χμμμ;

είναι το πρώτο στριπ που είδα σόου με τις γκόμενες ντυμένες Θυμός

Επίσκεψη την προηγούμενη Παρασκευή βράδυ, παρέα με άτακτο θηλυκό. Τελευταία φορά είχα πάει πριν κανά χρόνο, αλλά δεν έμεινα πολύ ώρα. Καθήσαμε σε ένα από τα τελευταία τραπέζια. Αν και σχετικά νωρίς - γύρω στη μια - ήταν ήδη σχεδόν γεμάτο.

Το μαγαζί έχει τα καλύτερα μουνιά στο χώρο του στριπ. Οι περισσότερες από τη Ρωσική Συνομοσπονδία του Βλαδίμηρου. Σχεδόν όλες ερωτεύσιμες Ντροπή Υπάρχουν και male dancers, αλλά δεν άρεσαν στο άτακτο θηλυκό που είχα μαζί μου Γλώσσα

Οι χοροί των κοριτσιών στην πίστα ψιλοαδιάφοροι και δυστυχώς όχι full nude.

O dj έδωσε ρέστα, με τα σχόλια του σε δυο χύστες που ετοιμαζόταν να αφήσουν την εργένικη ζωή.

Το πρώτο σόου με τη Σόνια, τουμπανιασμένο κοντοπούτανο, στο ντουζ. Καλεί και βοήθεια από κοινό για να τη βοηθήσει. Ακολουθεί σόου με θέμα τους Ghostbusters και έρχεται η μεγάλη ήττα. Όλο το καστ ντυμένο. Έλεος ρε! Το πρώτο αντικαυλέ σόου που βλέπω σε στριπ. Τα υπόλοιπα σόου δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Αποκορύφωμα το live sex, που παίζει κατά τις 5, με τον γαμιά της Κλεοπάτρας σε ημιστύση να γαμάει την Αιγύπτια. Απογοήτευση! Κάτι λεσβιακά που παίζουν ενδιάμεσα σώζουν κάπως την κατάσταση.

Πάρκινγκ δύσκολο για την περιοχή. Προσωπικό σε γενικές εξυπηρετικό. Το κοκτέϊλ που πήρε το άτακτο θηλυκό ήταν καθαρό. Εγώ πήρα την παραδοσιακή μπυρίτσα. Η βαθμολογία για το πριβέ, από παλιότερη εμπειρία μου στο μαγαζί.

Αξίζει μόνο αν πάτε με γυναικοπαρέα.

Καλά να περνάμε

Σπασίκλας

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2012
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού