Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Στριπτιτζάδικα 36468
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Sol και τα μυαλά στα κάγκελα που λένε.. Σκάσαμε παρέα προς πρώτες πρωινές ώρες και μέσα γινόταν χαμός. Πολύ κόσμο και ωραία μωρά. Αν εξαιρέσεις κανα 2 αρκετά μπάζα σε γενικές γραμμές τα κορίτσια ήταν πολύ καλά. Στον χωρό στην πίστα ωραία αλλά το καλύτερο ήταν στα prive.. Εκει γινόταν party! Πηραμε ο καθένας απο την παρέα από ενα μωρο και εξαφανιστηκαμε στα δωμάτια πίσω.. Τα κορίτσια πρόθυμα για όλα και ανεβασμένης διάθεσης.. Πίπες γαμίσια κτλ ήταν όλα στο πρόγραμμα .. Το μόνο που με προβλημάτισε μετά φυσικά τις ιδιαίτερες στιγμές ήταν το κατά πόσο οι γκόμενες που δουλεύαν εκεί ήταν "καθαρες".. Όχι τίποτα άλλο αλλά με τέτοια όργια στα δωμάτια ,μην φύγει κανείς απο εκεί και κολλήσει και τίποτα...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 18 Ιουλίου, 2012) 17 Ιουλίου, 2012
βρε φιλε , 4 σειρες με το ζορι εγραψες και εβαλες 18 τελeιες!!! δωσε καμια πληροφορια παραπανω στην κριτικη που κανεις .
18 Ιουλίου, 2012
νεο μελος, μια κριτικη και γεια σας... τετοιες κριτικες μπορω να κανω και εγω απο το σπιτι μου χωρις να βγω...
18 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσένα αυτό σου κάνει εντύπωση; Όχι ότι γράφτηκε μόλις χθες, δεν έχει κανένα ποστ και έγραψε μόνο αυτή την αποθεωτική κριτική; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
18 Ιουλίου, 2012
Πραγματικά γελάω με τα σχόλια σας!! Τι περιμένατε να σας γράψω δηλ; Το τι άρωμα είχαν βάλει οι πουτάνες στο μουνί τους και τα τηλέφωνα τους; Η κριτική ειναι γενικη και δείχνει σε οποιον την διαβάσει ότι επικρατεί σε αυτο το μαγαζί καλο κλίμα και ότι μπορει να βγάλει γούστα. Το εάν του αρέσουν η όχι τα μωρά εκεί, ότι πίπες και να γράψω εγώ, εάν δεν παει ο ίδιος δεν έχουν νόημα. Ο άλλος σχολίασε τις τελειες.. Χμμμ; τι να πω.......!! Πολυ πονηροί είστε εδώ μέσα μαζεμενοι.. ή μάλλον καλύτερα κουτοπονηροι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4