Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Στριπτιτζάδικα 36468
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη αποψε στο Σολ και η κατασταση ειχε ως εξης...

-Η Χριστινα η Πολωνεζα γνωστη απο τη θητεια της στα μπουρδελα.Πιασμενη ολη την ωρα δεν χαιρετιστηκαμε..
-Η Καρινα η μελαχρινη μουναρα με τις βυζαρες επισης πιασμενη ολη την ωρα
-Η Αλικη η Ελληνιδα το ξανθο μουνακι οπου εριξε και χορο στην πιστα μοστραροντας την κωλοτρυπιδα της.Κοινως τα πεταξε ολα και διαθετει κορμαρα αλλα ειναι λιγο περιεργη στην επικοινωνια
-Η Αλεξανδρα η μελαχρινη με τις μπουκλες οπου χορεψε και μεσα στο κλουβι
-οι Γεωργιανες Μαριζα,Λια,Αννιτα,Βερονικα,Λια,Τεα οπου αποτελουν σταθερες αξιες του μαγαζιου ενω ειναι μπαζακια
-η Μακρινα η οποια παλιοτερα δουλευε μεσα στο μπαρ αλλα απ'οτι καταλαβα καταπιεζοταν εκει οποτε πεταξε τον κωλο της εξω και βγηκε απ'εξω πλεον
-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη
-μια ξανθουλα χαριτωμενη η οποια ηταν μονιμως πιασμενη
-μια πολυ ομορφη μελαχρινη νεαρη κοπελα
-και μια λιγοτερο ομορφη μελαχρινη με ωραια κορμαρα ομως
-Η Καρλα ειπαμε εφυγε οριστικα

-Η Νικιτα μεταγραφη απο Πλατινουμ λεει.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κοντο αγορε μαλλι,πολυ ομορφη με γαλαζιες ματαρες και κατασπρη τρυφερη επιδερμιδα.Φυσικα βυζακια ωραια και κωλαρα κολαση.Βεβαιως μ'αυτην ασχοληθηκα και μου θυμισε εντονα μια παλια αγαπημενη απο κει μεσα Smitten Smitten.Χαμουρευτηκαμε εντονα στο μπαρ,εγλειψα τα βυζακια της,δαγκωσα τα αυτακια της και το λαιμο της,ριξαμε γλωσσοφιλα και καταφερε στηριζομενη με τα χερια της στο μπαρ να μου φερει την κωλαρα της στη μουρη κανοντας ψαλιδακι με τα ποδια της πανω στους ωμους μου!!Μιλαμε για καλλιτεχνιδα δηλαδη...επαιξα και με τις τρυπες της οσο ηθελα και φυσικα εχουμε μελλον εδω....Αργοτερα ανεβηκε στον μεσαιο στυλο-ασανσερ και εριξε ενα πολυ αισθησικο στριπτηζ πετωντας τα ολα και τουρλωνοντας την κωλαρα της στο φιλοθεαμον κοινο ωστε να δουμε την κωλοτρυπιδα της.Μιλαμε για θεϊκο πλασμα παιδια εχω κολλησει αποψε...Φορουσε και μαυρο εντυπωσιακο φορεμα με πολυ μακρια ουρα οποτε επρεπε να χωσω το χερι μου πολυ στα βαθια μεχρινα βρω στοχο αλλα ειχε τη γοητεια του κι αυτο

Συνολικα τα ρανταρ μου επιασαν 16-17 κοπελες απο τις οποιες οι περισσοτερες ηταν πιασμενες ολη την ωρα γι'αυτο και δεν ξερω ολα τα ονοματα.
Αρκετος κοσμος και καλο κεφι στο μαγαζι...
Πραγματι στην εισοδο πλεον ειναι ενα ξανθο μουνακι οπου κοβει εισιτηριο των 10ε με ποτο

Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες μου ειπαν οτι η θρυλικα Σασα εργαζεται πλεον σε μασατζιδικοΣπασίκλαςΣπασίκλας

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2012
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.838
Πόντοι:
13.755
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2012
Σιγουρα θα λες για την Αλεξανδρα απο το πλατινουμ,που το εκανε καλητεχνικο τωρα Σασα Χμμμ;Χμμμ; παντος αμα θελεις να σου στειλω σε πμ το κινητο της για να σου ληθουν οι αποριες.Παντος και γω εχω καιρο να τη δω και τελευταια φορα τη συναντησα στη λαγκαδα στο αμορε...ΓλώσσαΓλώσσα
16 Αυγούστου, 2012
παιδια αμα μαθουμε που δουλευει η σασα(αλεξανδρα) κ αν οντος ειναι αληθεια οτι ειναι σε μασατζιδικο πες τε μου κ μενα!!ρε την αλεξανδρα που εγινε κ σασα χαχα!!!κοπελα απο το πλατινουμ παντος παλιοτερα μου ειχε πει οτι ειναι τραβελι κ εχει κανει ενχειρηση δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια!!!αν μαθετε που βρισκεται πειτε!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2