Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 319990
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Βράδι μιας Πέμπτης του Μάη.

Η είσοδος δυστυχώς παραμένει σταθερά στα 15Ε ακόμη και τις καθημερινές...

Δεν ήταν και τόσοι πολλοί οι συνάδελφοι αυτή τη φορά.

Να σημειώσω ότι για πρώτη φορά βλέπω αυτό το μαγαζί τόσο άδειο.

Για τον χώρο τα 'χουμε ξαναπεί: αυτό το μπαρ με συγκλονίζει!!! Θα μπορούσα να την αράξω εκεί, μέεεεεεερες ολόκληρες!!!

Όπως επίσης και η μελαχρινή barwoman: με συγκλονίζει κι αυτή!!!

Ποτό η κλασική και ασφαλής μπυρίτσα.

Χοροί: απλός 10Ε, πριβέ 50Ε.

Η μουσική νομίζω πως ανέβηκε ένα επίπεδο, όσον αφορά στην ένταση της...

Shows αρκετά, με ωραία σκηνικά και κοστούμια αλλά σε γενικές γραμμές ήταν τα ίδια.

Ευτυχώς πετύχαμε ξανά τις λατρεμένες μας "αεροσυνοδούς" και ακόμη πιο ευτυχώς αποφύγαμε τον βαρετό "Κουρέα της Σεββίλης".

Δυστυχώς στην πλειοψηφία τους οι κοπέλες εξακολουθούν (ακόμη και σε αυτές τις δύσκολες μέρες της κρίσης) να έχουν για πρώτη ατάκα τους το γνωστό "πάμε για χορό;"

Prive δεν πήραμε (γι' αυτό και βαθμολόγησα στη μέση).


Ροστεράκι:

1. Ρενάτα. Η ακούραστη εργάτης όλων των shows. Κορμάρα από τη μέση και κάτω!

2. Γκαμπριέλα. Κορμάρα στο σύνολο της!!! Ψηλή, όμορφη, μελαχρινή και Ρουμάνα.

3. Ιρένα. Ξανθιά, όμορφη, Εσθονή bimbo!

4. Μικαέλα. Αφρατούλα, που πάντα φοράει φούστα ως το γόνατο...

5. Ζοζεφίνα. Μελαχρινή, αδύνατη, μοντελέ Ρωσίδα που ξετρέλανε τον συναγωνιστή μου.

6. Χριστίνα. Πολύ τσαχπίνα και παιχνιδιάρα. Πολύ καλός χορός, αλλά δυστυχώς με πολύ μεγάλο τατουάζ στη μέση της...

7. Σουνίτα. Πρώην Grand Ritorno girl. Πολύ καλό σώμα, αλλά με πίρσινγκ πολύ ψηλά στο δεξί της...μάγουλο (μπλιαχ)

8. Εύα. Ολοκαίνουργια παρουσία, μόλις τριών βαρδιών (σύμφωνα με δήλωση της).

9. Μπιάνκα. Μελαχρινή, εκφυλόφατσα, ελαφρώς πλάστικ από τη μέση και πάνω, αλλά με πολύ ωραίο πεταχτό κωλαράκι!

10. Μοντέστα. Η γνωστή σε όλους ξανθιά.

11. Μόνα. Άσπρες κίνκυ μπότες ως το γόνατο και πολύ καλός χορός (σύμφωνα με την άποψη του συναγωνιστή).

12. Πάολα. Μελαχρινή.

13. Τζοάννα. Μπαμπάτσικη κοπέλα, με έντονη συμμετοχή (τον..."δέχεται" άγρια) σε αρκετά shows.

14. Βανέσσα. Συμπαθητική φατσούλα, με μίνι μαύρο ολόσωμο φόρεμα.

15. Τάνια.

16. Κρίσταλ. Ελαφρώς παχουλή παρουσία, έξω από τα μοντελέ στάνταρντς του μαγαζιού. Με τατουάζ ακριβώς πάνω στο δεξί...ημισφαίριο του γεμάτου πισινούλη της...

17. Αλίνα. Πετίτ, μελαχρινή, πολύ γλυκιά φατσούλα.

18. Γιασμίν. Καστανομάλλα Ρουμάνα.

Και μερικές ακόμη.


Ηχηρές απουσίες: Αντζελίνα, Έμμα, Αννίκα, Λάρα, Ολέσια, Λίνα κ.α.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2012
Μάθιου
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2012
Χμμμ;Φίλε μου άψογος... Μια απορία όμως: κρατάς σημιώσεις? Πως είναι δυνατόν να θυμάσαι όλα τα ονόματα?
Εγώ έχω φάει φάπες επειδή δεν θυμόμουν το επόμενο δευτερόλεπτο... Ύστερα από προτροπή συναγωνιστή αποφάσισα
να επισκευτώ και θα ενημερώσω...... Φιλικό είναι το σχόλιο, μην παρεξηγηθώ....
06 Ιουλίου, 2012
Δεν υπάρχει καμιά απολύτως παρεξήγηση και δε βλέπω το λόγο γιατί να υπάρξει άλλωστε. Χαμόγελο

Κάποιες απ' τις κοπέλες δουλεύουν πολύ καιρό εκεί και τις θυμάμαι επειδή έχω ακούσει το όνομα τους δεκάδες φορές.

Για τις καινούργιες, αν ακούσω το όνομα τους 3-4 φορές σε μια βραδιά (πχ όταν θα έρθει στην παρέα μας να μας μιλήσει, όταν θα ανέβει στην πίστα κλπ), μου μένει και μετά το θυμάμαι. Έχω καλή μνήμη σ' αυτό.
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Χμμμ; Πάντως φιλαράκι, για να λέμε και του στραβού το δίκιο.. το να θυμάσαι ονόματα σε στριπτιτζάδικα, ειναι ανώτερη ευφυία.... Μάγκας!!
08 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ, αλλά μπορώ να σε βεβαιώσω πως δεν ανήκω στην κατηγορία της ανώτερης ευφυΐας και δυστυχώς δε θα φτάσω ποτέ ως εκεί...

Πάντως δεν είναι και κάτι το τρομερά δύσκολο.

Τις περισσότερες κοπέλες δεν είναι η πρώτη φορά που τις βλέπω.

Αλλά κι αυτές που τις βλέπω για πρώτη φορά, αν ακούσω 2-3 φορές το όνομα τους κατά τη διάρκεια της βραδιάς, απλά μετά μου μένει.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4