Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 162 10
Στριπτιτζάδικα 245298
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
πήγα κι εγώ και απογοητεύτηκα
μία με έβριζε γιατί δεν τη γούσαρα για χορό, η άλλη με είπε τσιγκούνη όταν μου είπε για ισπανικό και της είπα "μετά",
Και η τελευταία μου έιπε πως έπαιζε φραπές με 50 και όταν τα έδωσα ήθελε 100...
Καλά μεγάλη μούφα.
Χώρος καλός κι ψιλοκαλό show.
Δεν ξαναπατάω όμως....
Να μάθουν να φέρονται πρώτα...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2012
Τα στριπτιζάδικα είναι μόνο για χαβαλέ! Ένα ποτό ,ένας απλός χορός και μέχρι εκεί..Γιατί να δώσει κάποιος έστω και 50 ευρώ για μια handjob, όταν με τα ίδια λεφτά κάνεις σεξ και μάλιστα με ομορφότερες κοπέλες??
Και το ότι σου τάζει κάποια διάφορα, σημαίνει ότι θα τα τηρήσει? Τί θα κάνεις αν αθετήσει τη ? Προφανώς τίποτα.
21 Μαΐου, 2012
Ο οποιοσδηποτε μπορει να γραψει οτιδηποτε...Ασε που μπορει καποιος να υποθεσει οτι εισαι βαλτος απο τους διπλα η' τους απεναντι.

Οταν λοιπον, γραψεις συγκεκριμενα ονοματα γυναικων και οχι αοριστες γενικοτητες, τοτε θα παρω στα σοβαρα την κριτικη σου.
31 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε μου, εδώ όλοι βοηθάμε όλους. Αν ήταν να θυμάμαι όλα τα ονόματά τους ... Μπορώ να πώ πως αυτή που με είπε τσιγκούνη ήταν η γνωστή πολωνέζα που κάνει ισπανικό (ξανθιά κοντή), η άλλη κοκκινομάλα που φορούσε κολάν πορτοκαλί μετρίου αναστήματος και η άλλη που μου τα πήρε χωρίς να δω φως ήταν ένα πολύ ψηλό μελαχρινό (ίσως το πιο ψηλό του μαγαζιού με απίστευτο σώμα)
Αυτά αν βοήθησα
31 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το ψηλο μελαχρινο ειχε ταττου πλατη και κοιλια?? απο εσθονια??
01 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι
07 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειμαι μαζι σου πανω σε αυτο που λες, αλλα οπως και να το κανουμε αυτη η "βρωμια" οταν την ζεις ειναι κατι διαφορετικο. το κλιμα οι γυναικες ο χαβαλες με τη παρεα σου το μπουκαλι σου η ανωτεροτητα σου γιατι ξερεις οτι απο εσενα εξαρτωνται απ τον πελατη αυτο που νιωθεις εκεινη την ωρα ειναι το κατι αλλο με αποτελεσμενα να θες να χαλας και να χαλας.ετσι το βλεπω εγω παρολα αυτα ναι με 50 μπορεις να περασεις αλλιως αρκει να ξερεις που θες να χαλασεις τα λεφτακια σου!

φιλικα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6