Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 319990
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισεφτηκαμε με την παρεα μου το μαγαζι για να γιορτασουμε τα γεννεθλια μου. Πηγαμε απο τις 12 (καλα που δεν σφουγκαριζαν ακομα). Μας τακτοποιησαν σε πολυ καλο σημειο. Δεν ειχα ξαναπαει στο νεο και αρχικα οταν αρχισαμε να κατεβαινουμε τα σκαλια λεω "ωχ, σε καμια υπόγα 50 μετρα κατω απο τη γη θα το πηγανε" αλλα προς μεγαλη μου εκπληξη ο χορος ηταν παααρα πολυ καλος. Εδω να σημειωσω οτι με το που μπαινεις για να κοψεις εισητηριο την παρασταση την κλεβει η κοπελα πισω απο τον παγκο. Θεα.
Σχετικα με τα κοριτσια τωρα. Το 80% ηταν παρα πολυ ομορφες..και αν δεν ειχαν ωραιο προσωπο, θα ειχαν ωραιο σωμα. Υπηρχαν μερικα κλασικα κομματια απο τα παλια αλλα ειδα και αρκετες νεες σε σχεση με την τελευταια φορα. Η πρωτη πρωτη που βγηκε στην πιστα για χορο, απλα βαριεστημενη... Δεν υπαρχει εξηγηση...απλα δεν..
Πηρα εναν απλο χορο και εναν σπεσιαλ με το ιδιο κοριτσι και οι 2. Γενικα πολυ δυνατη αλλα στο σπεσιαλ δεν καταφερα να δω και πολυ τον "παραδεισο" τηςΓλώσσα στα αρνητικα βαζω το οτι πληρωνεις απο πριν το 50αρι για το σπεσιαλ...Χμμμ;
Εν παση περιπτοση, η μουσική παρα πολυ καλή, τουλαχιστον ειναι του γουστου μου που σε καποιες στιγμες φλερταρε με το αισθησιακο σκηνικο. Ο θεος DJ δυστυχως ελειπε και ηταν ενας αλλος που μιλαγε μονο οταν εβγαινε νεο κοριτσι στη σκινή. Οι αποψεις σε αυτο το κομματι διαφερουν... Αλλοι τον βρισκουν κουραστικο αλλα μπορώ να πω οτι μου αρεσει ο χαβαλες που κανει...
Το 10αρι για τα ποτα ειναι επειδη πηραμε μπουκαλι και φαινοταν καθαρο...
Το προσωπικο πολυ εξυπηρετικο.. Παγος, κοκα-κολες κλπ ερχονταν πανω στη σωστη στιγμή.
Αυταααα... Σιγουρα στο κοντινο μελλον θα το ξανατιμησουμε...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2011
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού