Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 122 10
Στριπτιτζάδικα 175820
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τριτη βραδυ επισκεψη στον συγκεκριμενο ναο..ευκολο παρκαρισμα σε γενικες γραμμες.0 τυπος στην πόρτα ευγενεστατος, εντυπωσιακή εισοδος με τα σκαλοπατια να καταληγουν εκει που περιμένουν οι μούσες...ωραιος χωρος με καλη μουσικη και αρκετα καλη ποιοτητα στα ποτα οπως και τα γκαρσονια εξυπηρετικοτατοι.στο δια ταυτα τωρα..αρκετά κοριτσια αν και καθημερινη.εκτος απο κανα 2 πατσαβουρακια ολες οι αλλες απο καλουτσικες και πανω.υπαρχουν βεβαια και 4-5 δυνατα χαρτια που ανεβαζουν το επιπεδο του μαγαζιου..ο χορος στην πιστα καυλωτικος, οχι κατι το τρομερο αλλα σου εδινε μια γευση για το τι κανει η καθεμια μετα στους καναπεδες..στους χορους τωρα:σε συνολο 6-7 κοριτσιων που δοκιμασαμε οι περισσοτερες μας αφησαν ικανοποιημενους (υπηρξαν και κανα 2 που ηταν μουφα..) αλλα το καλυτερο το ειχαμε φυλαξει για το τελος..samantha..γερμανιδα μουναρα πολυ κουνιστη με (σιλικονατες) βυζαρες προθυμη για ολα!λεω ας ξεκινησουμε με εναν απλο εχοντας την φοβία μην μου βγει απατη..καταληξαμε ολο το μαγαζι να εχει γυρισει και να μας κοιταει..η γκομενα γουσταρει ξυλο παιδια τελειωσε..μου ζηταγε να την βαρεσω οσο πιο δυνατα γινεται στην κωλαρα της..τι να κανω και εγω ειπα να βγαλω το αχτι μου..καποιες φορές γουσταρε χαστουκια και στα βυζια, μου εδωσε βεβαια και εκεινη κανα 2 αλλα σιγανες..οπως και κατι βυζοσκαμπιλα που τα ειδα ολα...ο υπολοιπος χορος εννοειται πως ηταν κορυφαιος αλλα αμα δινεις και ξυλο ταυτοχρονα ειναι ακομα καλυτερο..εννοειται πως θα ξαναπαω και θα ξαναπαρω συγκεκριμενα την samantha!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2010
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού