Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 319989
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθυστερημένα γράφω τα σχολια μου για το "ίδρυμα" αυτό... (αφού ειχα πάει τον Απρίλιο)
είμασταν με κολητούς μετά από ποτό και είπαμε να πάμε εκεί για χαβαλέ. Δίχως να έχω μεγάλη εμπειρία απο αυτού του είδους κέντρα ψυχαγωγίας, έμεινα ενθουσιασμένος απο την ποιοότητα των κοριτσιών... Πανέμορφες, εντυπωσιακες, δίχως να υπάρχει καμια μαύρη και μάλλον απο Ανατολικό μπλοκ οι περισσότερες (όλες θα ελεγα αλλα σε μια στιγμή ήρθε μία με πιασίματα η οποία δήλωσε Ελληνίδα). Εντύπωση μου έκανε οτι δουλευαν και 2 δίδιμες οι οποίες παρόλο που ήταν ωραίες δεν "επιαναν" επάνω τους (τουλάχιστο έτσι μου φάνηκε).
Ήταν καθημερινή δεν είχε πολυ κόσμο ... τα show ήταν ωραία... (γκομενες σε κλουβια με δονητές - χύσιμο στη μαπα κτλ) με τις ΤV να δείχνουν με zoom οτι δεν έβλεπες από μακρια...
Ξενέρωσα με τις τιμες όπου για να κεράσεις ποτο ήθελε 20euro που έφτανε τα 60 άν ήθελες να είναι δίπλα σου πολύ ώρα (Δηλαδή τι να πείς με τα 60? Χμμμ;να κάνεις ψηστήρι? Χμμμ;δεν ειμαι αυτής της κατηγορίας πελάτης, οπότε δεν...) Γλώσσα
Το δευτερο ξενέρωμα το έφαγα όταν μου είπε μια Λιθουανή (δεν θυμαμαι όνομα) ότι με απλο χορο των 10 δεν ακουμπας και δεν πιανεις ΤΙΠΟΤΑ!!!Θυμός
για αυτά θέλει 50, τα οποία τα έδωσα στη Κατια η οποία μου έκανε το καλύτερο prive που μου έχουν κάνει ποτε (δεν εννοοω φραπέδες κτλ) παρόλο που δεν είχε βυζι καλό...Γλώσσα

γενικά ήταν μια πολύ καλή βραδιά και άν ξανακατεβω Αθήνα σίγουρα θα προσπαθήσω να ξαναπάω... (αν ειναι σε καλό σημειο τα οικονομικά μου)

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2010
Jules Jordan
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού