Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 122 10
Στριπτιτζάδικα 175716
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευη 28/5 γυρω στις 12 το βραδυ ηρθα σε αυτον τον ομορφο χωρο μαζι με ενα φιλο.
Καθισαμε κ δωσαμε παραγγελια τα ποτα μας. Το γκαρσονι ενας σκουροχρωμος αρχικα μας εφερε τα ποτα αμεσα
αλλα για τα δευτερα ποτα τον ψαχναμε για κανα τεταρτο για να του δωσουμε παραγγελια. Οταν εφερε την μπυρα μου κ οταν την επιασα για να πιω, το μπουκαλι εξωτερικα ειχε κατι σαν γλιτσα !!! Αυτο με ξενερωσε κ δεν ηταν η υγρασια απο το ψυγειο που μενει στο εξωτερικο μερος του μπουκαλιου γιατι κολλαγαν τα χερια μου με αυτην την παραξενη γλιτσα μετα κ πηγα στο μπανιο να πλυθω. Νευριασα για αυτο λιγακι.
Οι κοπελες ηταν αρκετες περιπου 20 κ οι περισσοτερες πολυ καλες. Εκανα εναν 2πλο χορο με Σοφια με το ξανθο κοντο μαλλι κ 2 μονους με αλλες 2 κοπελες Κλαουντια κ μια ακομα που δεν θυμαμαι το ονομα της.Οι χοροι απο τις κοπελες καλοι κοντα στον μεσο ορο των υπολοιπων μαγαζιων. Η μπυρα ηταν οκ οπως κ το μαρτινι που πηρε ο φιλος μου. Η μουσικη καλη με γρηγορα κομματια που μου αρεσαν αρκετα.
Γενικοτερα περασαμε καλα κ εαν εξαιρεσουμε αυτο με την γλιτσα στο μπουκαλι ηταν μια ομορφη βραδια.
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
303
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού