Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
χτες, βραδυ δευτερας λεμε με ενα φιλαρακι να παμε στο star.ειχαν παει κατι φιλοι το σαββατο και μας ειχαν πει οτι το μαγαζι σκιζει.η πρωτη εντυπωση μπαινοντας μεσα ηταν "εδω ειμαστε"..το μαγαζι για δευτερα ειχε πολυ κοσμο και υπηρχαν και πολλα κοριτσια να τριγυρνανε.το προσωπικο μας εξυπηρετησε αμεσως φερνοντας τα ποτα μας.μεχρι εδω ολα καλα.πινουμε τα ποτακια μας βλεπουμε τα κοριτσια να χορευουν στην πιστα (παθαινουμε την πλακα μας με την roxanna την οποια σπευσαμε να την ζητησουμε για χορο-τι το θελαμε), υπαρχει παιχνιδι και γενικα ολα κυλουν ωραια. απο εδω και περα ομως ξεκινουν τα περιεργα:ξεκινωντας με ενα απλο χορο (δεν ειχα μια περιουσια πανω μου αλλωστε ωστε να "ορμησω" με την μια στο πριβε)παρατηρω οτι τα κοριτσια το μονο που σου κανουν ειναι απλα να καθονται πανω σου και εσυ εχεις το δικαιωμα απλα να τις ακουμπας και αυτο με μέτρο (Εννοειται οτι βυζι δεν αφηνε καμια ουτε λιγο για το γαμωτο). ρωτωντας με απορια γιατι δεν αφηνουν να πιανουμε λιγο βυζακι ολες μου ειπαν οτι βυζι πιανεις μονο στο πριβε..δηλαδη πρεπει να δωσω 50 εβρο για να πιασω λιγο βυζι??εφυγα απογοητευμενος και με αρκετα εβρο φτοχοτερος καθως ηθελα να δω αμα ηταν σε μια συγκεκριμενη κοπελα το θεμα ή σε ολες(αποδειχτηκε οτι ολες ειχαν το πλροβλημα αυτο (εκτος απο ενα 19χρονο ρωσσακι που μου εφτιαξε λιγο την διαθεση, καλα να'ναι το κοριτσι)..δεν νομιζω οτι θα ξαναπαω στο συγκεκριμενο μαγαζι το οποιο ειναι αψογα στημενο, με πολυ καλη εξυπηρετηση με πολυ ωραια κοριτσια τα οποια ομως μαλλον εχουν μαθει την δουλεια διαφορετικα απ'οτι την ξερουμε εμεις..τονιζω βεβαια πως μιλαω παντα για τους απλους χορούς..μπορει στα πριβε να γινονται τα παντα ολα αλλα...
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
311
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού