Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 121 10
Στριπτιτζάδικα 175207
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αλλάζω άρδην άποψη για τις γυναίκες του μαγαζιού.Την τελευταία φορά που πήγα έιχε πολυ πράμα και καλό...εγώ όταν βλέπω αλίνα χύνω με τρέλλα και όταν την είδα χθές έπαθα την πλάκα μου πάλι.Τί γυναικάρα είναι αυτή?πώ πώ καύλα είναι ατελείωτη!Έχει βέβαια και κάτι κάριες προς αποφυγή,αλλά εντάξει.Το πριβέ στα γνωστά του επίπεδα....οι κοπέλες όμως δεν είναι όλες τίμιες όπως άλλωστε συμβάινει παντού σε αυτή τη γαμωελλάδα.Τίγκα δεν ήταν πάντως το ίδρυμα.Πολλές ελλεινίδες βλέπω τελευταία και θα χαστουκίσω καμμία μπάς και πάει στη κουζίνα της....Ρόστερ?

1)αλίνα καύλα πρώην λολίτα-μονιμάς
2)μάντυ ξεκαύλα πρώην λολίτα,λιντο,ρασπούτιν,πρίνσεςς
3)αντριάνα καύλα πρώην λολίτα-μονιμάς
4)νατάσσα(γυρολογος....Μέσα σε 3 μήνες έχει πάει λίντο,μίλλιον ντόλλαρς,κινκυ,μούσσες.Θυμίζω είχε ξεκινήσει από λολίτα)
5)αλεξάνδρα(πρώην λολίτα-μονιμάς)
6)ιζαμπέλλα(τούμπανο από novosibirsk).Aπό όσο λένε δεν αξίζει στο πριβέ.Όμως ένας συναγωνιστής σε προηγούμενη κριτική έγραψε ότι είναι γκαραντί και όχι πεταμένα λεφτά.Δεν έχω ιδία άποψη οπότε δε ξερω κορίτσια.
7)έλενα ρουμάνα άκυρη από πρώην ανατολή οποιος θυμάται
8)μαλένα μάνα ρωσία τί αριστοκράτισσες βγάζεις?
9)λούσυ πολωνή αδιάφορη εμφανισιακά

είχε και άλλες πολλές αλλά ασχολήθηκα με την αλινάρα μου και δεν πρόσεχα τίποτα άλλο εκτός από την καρδούλα της...αχαχαχαχαχα
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
147
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού