Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Στριπτιτζάδικα 22576
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πάμε ρόστερ?το πρώην athens queens ήταν ο επόμενος στόχος μου για ενημέρωση και έτσι τετάρτη βράδυ ξαμολύθηκα για τα δυτικά προάστεια...και είδα πολλά πολλά ενδιαφέροντα πράματα....πάμε πρώτα στο ρόστερ...

1)λία λετονή μελαχροινή με κότσο μετρίου αναστήματος(κάνει παπάδες στο σωλήνα) που εργαζόταν στο γκόλντ και στο ντόλς ένα διάστημα
2)λαβίνια ρουμάνα απο αλκατράζ η οποία είναι παιγμένη και όλο ρωτάει τον εαυτό της μπροστά στον πελάτη..."είμαι ωραία μουρό μου?" και απαντάει μόνη της.."ναί είμαι πολύ ουραία..και μετά ξαναρωτά τον εαυτό της.."Αλήθεια?" και ξαναπαντά.."Ναί αλήθεια,πολύ ωραία είμαι"
3)μάγδα ρουμάνα απο ντάιμοντς χανίων όπως τα είπα χθές
4)τζέσικα ρωσίδα καινούρια με φοβερό βυζί
5)εύα η μόνη μαύρη του ιδρύματος,αλλά αξιόλογο μαυρούκι.
6)τζούλια ρωσίδα ξανθιά 25αρα τρομερά γυμνασμένη η οποία κάνει και αυτή πατεράδες ή παπάδες στο σωλήνα πάνω(τον δένει κόμπο και έτσι Πλατύ χαμόγελο)
7)άννα ξανθή 35αρα ουκρανή όχι ιδιαίτερα καλό τεμάχιο,αλλά πολύπειρο...δηλ.έχει πολύ ωραίο τρόπο και στόμα και τα ξηιέται ωραία για να π(λ)ουτίζει αφού δεν την παίρνει για χορούς στην πίστα
8)ΝΙΚΟΛΕΤΑ ρουμούνα το καλύτερο τεμάχιο του μαγαζιού...Το ΜΟΥΝΙ και τό ΠΡΟΣΩΠΟ και ή ΕΥΓΕΝΕΙΑ!!!!!Μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί με τούφες ξανθιές και τέτοια και πάνω απ'ολα πρόσωπο αγγελικό..Ένα παράδειγμα προς μίμηση..

Εν γένει τώρα παρασκευές-σάββατα σκάνει καμμιά 20ριά τεμάχια σε αντίθεση με τις καθημερινές που το πολύ να βρείς 10.Το πριβέ αν και σε ωραίο σημείο δεν είναι τόσο σκοτεινό όσο θα πρεπε Πλατύ χαμόγελοαλλά εν πάσει περιπτώσει...Αντρικό ποτό 12 ευρώ,γυναικείο διπλό 20 γιουράκια,σίμπλις ντάνς 12 ευρώ,ο πριβές 36.Μουσική mainstream κατά βάση,μέτριος dj.Επίσης τα μπαλέτα τέλος...Το μαγαζί επανήλθε ως καθαρόαιμο "κωλοχανείο" με κορμιά άνω του μετρίου στον μέσο όρο.Ελπίζω να σας έδωσα μια πινελιά.
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
147
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού