Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 123 10
Στριπτιτζάδικα 179912
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη μου φορά επίσκεψη στις μούσες μετά από παρότρυνση φίλων που είχαν επισκεφτεί το μαγαζί ήδη 5 φορές χωρίς εμένα γιατί τους ακύρωνα αλλά χθες είχα όρεξη να τους βγάλω να πιούμε έτσι για τα γενέθλια μου. Σαν πρώτη εντύπωση τρομερό μαγαζί θυμίζει πολύ Athens queens και golden queens αλλά τα κορίτσια καμία σχέση. Άκρως ανώτερες στις μούσες. Τα σόου πάνε κ έρχονται ανά δύο λεπτά βγαίνει κ μια κοπέλα να χορέψει. Κυρίως λατινες έχει το μαγαζί εγώ πήρα μια φορά μια κοκκινομάλλα με το βυζι τέρμα πάνω, ψεύτικο μεν το εγλειψα δε κ τρομερή στο χορό της με συμμετοχή κλπ όχι μηχανικά όπως σε άλλα μαγαζιά. Έπειτα μου είχε κολλήσει να πάρω για χορό την λατίνα Anna Maria η οποία ήταν πανέμορφη πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά στα βυζακια της είχε Χ δεν έδειχνε ρώγες όμως δεν μάσησα την πήρα για χορό να δοκιμάσω κ με τρέλανε τόσο που της πήρα κ δεύτερο χορό. Με κοίταγε μέσα στα μάτια καθώς μου χόρευε κ με έγλειφε στον λαιμό κ φυσικά φίλησα τα βυζακια της κ εκείνη μου έπιασε το εργαλείο έξω απτο σορτς και το δάγκωσε κ εκεί είναι που τρελάθηκα. Της είπα ότι είναι πανέμορφη με τα λίγα ισπανικά που ξέρω.
Θα ξαναπάω σύντομα κιόλας με την παρέα να ανοίξουμε μπουκάλι

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2024
JimmyJim
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Yatoputso, John_282 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2024
Δηλαδη μας λες οτι με δευτερο χορο του ταληρου, σου εβγαλε πουτσο εξω απο το σορτς? αυτο λες?
05 Οκτωβρίου, 2024
Έξω απτο σορτς με δάγκωσε αδελφέ δεν τον έβγαλε έξω
16 Οκτωβρίου, 2024
Πήγα αυτή τη παρασκευή και μου έκανε ακριβώς τα ίδια, είναι τρελή η τύπισσα φαντάσου πως θα είναι στο σεξ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3