Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 121 10
Στριπτιτζάδικα 175208
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα της Καυλιθέας. Είχαμε κουπόνι από την έκθεση ''Ερώτικα'', αλλά ο ευγενικός
πορτιέρης μας είπε ότι μοιράζουν και στην πλατεία Κύπρου της Καλλιθέας. Το κόστος ήταν 10 ευρώ, με
αλβανόμπυρα Άλφα και 2 χορούς. Το μαγαζί ψόφιο μέχρι τη 01:30, όπου γέμισε με παρέες πιτσιρικάδων.
Η νέα γενιά ξέρει να διασκεδάζει! Χαχαχα!
Πήρα χορό με την Σίντυ από Βενεζουέλα, ένα αδύνατο στυλιάρι που μου έφτιαξε άσχημα το παπάρι μου!
Λευκό τέλειο δέρμα, άριστη περιποίηση άκρων και εφηβικό πρόσωπο. Έπαιζα με το βυζάκι της και φάνηκε
να καυλώνει, χαρίζοντάς μου χορό σχεδόν 5 λεπτών, κάτι υπερβολικό για σχεδόν τσαμπατζή με κουπόνι,
όπως εγώ. Ναι!
Στη συνέχεια κατακαύλωσα με Αλίνα, την πιο όμορφη Ουκρανή του μαγαζιού. Μία από τις λίγες που
όντως γνώριζε pole dancing. Για καλή μου τύχη ήρθε στα πόδια μου και την πήρα για χορό άμεσα.
Μάγκες, ήταν τέρμα άχρηστη και δεν μου κατάφερε ούτε ημι-στύση! Βασίζεται στην εμφάνιση και
δεν κάνει τίποτα να σε καβλώσει! Είχε το θράσσος να προτείνει πριβέ στα 40 για να βγάλει τα ρούχα
της. Σε ερώτησή μου για γαμήσι ή έστω μπουκιτσί αρνήθηκε ευγενικά. Οπότε πάει το όνειρο.:undecided-old:

Επίσης, η λατίνα Άννα-Μαρία μου είπε ότι προχωράει σε γαμήσι με 80 ευρώ στο πριβέ, πίπα με καπότα.
Χρόνος παραμονής 20 λεπτά. Καλό για τα δεδομένα των στριπ, αφού άλλες παίρνουν απλά τσίμπο στα
80 ευρώ.

Τέλος, μαύρο στην Ουκρανέζα Στέφη όπου δύο φορές την κάλεσε ο φίλος και μία εγώ, απαξιώνοντάς μας
κανονικότατα! Φταίει ο Πούτιν να τους γαμήσει όλους? Τουλάχιστον η κατάσταση ήταν λίγο καλύτερη σε
σχέση με το Golden, που επισκευτήκαμε στο Μπουρνάζι αυτές τις μέρες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα
γίνουμε και θαμώνες στο Μούσσες. Μούσια, λοιπόν, και πάμε γι άλλα! Ναι!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2024
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
13.828
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, Pa Luki Luk, LION-974 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2024
O τίτλος γάμησε.
review reaction 3 Bartender 74, Junax
26 Αυγούστου, 2024
Ήμουν κι εγω χθες, πού καθόσουνα? η μία πλευρά ων χορών είχε κλιματισμό, έμαθα μετά, στην άλλη λιώσαμε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2