Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 94 10
Στριπτιτζάδικα 191437
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από ένα χρόνο ξανά επίσκεψη στην Πρωτεύουσα και παρά την κούραση από το ταξίδι δεν άφησα τον χρόνο να πάει χαμένος. Ντουζάκι, συνιάρισμα και φύγαμε. Το μαγαζί το έχω επισκεφτεί άλλες δύο φορές στο παρελθόν και έφυγα ικανοποιημένος, οπότε δεν υπήρχε λόγος για πειράματα με το άγνωστο. Φτάνω γύρω στις 00:30. Το προσωπικό ευγενέστατο και η εξυπηρέτηση άμεση. Το ποτό okay, η μουσική λίγο δυνατή, αλλά υποφερτή αρκετός κόσμος, χοροί στην πίστα με πολύ καλή συχνότητα και πραγματικά και κάποιες από τις κοπέλες όντως το έχουν επάνω στην πίστα. Τα καλά όμως είναι μέχρι εδώ. Μέχρι τις δύο η ώρα που βαρέθηκα και έφυγα οι μόνες κοπέλες που πλησίασαν για ποτό ή χορό ήταν οι (ευγενικά να το θέσω) τσουποτές του μαγαζιού. Καλά κάνει και εύγε στο μαγαζί που τις έχει, γιατί υπάρχουν και αυτά τα γούστα και εννοείται σεβόμεθα τους χειριστές βαρέων οχημάτων. Εγώ όμως δεν είμαι. Δεν γίνεται να περνάνε μπροστά από τον πελάτη και να συμπεριφέρονται λες και είναι αόρατος. Αν πάλι περιμένουν να τις καλέσει ο πελάτης, μάλλον δεν ξέρουν τι δουλειά κάνουν. Σε κάθε περίπτωση έχασα την ώρα μου και επειδή πάντα κατεβαίνω φορτωμένος στην Αθήνα, με σκοπό να ξοδέψω στα εν λόγω ιδρύματα, θα φροντίσω ο δρόμος να μην με φέρει από Μπουρνάζι.
Υ.Γ. Η βαθμολογία των χορών απλά έπρεπε να μπει.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2024
Ronnie J
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, dinamitisc5, Thanasaks και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού