Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 64 10
Στριπτιτζάδικα 201651
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
είχα να πάω αρκετό καιρό μιας και εχω κόψει τις ανάλογες τσάρκες.
έχει γίνει αλλαγή διεύθυνσης και ρόστερ γυναικών.
πολύ λάτιν και εδώ δυστυχώς και θέλει λίγο να ξέρεις και την αγγλική.

ο χώρος δεν έχει αλλάξει και παρά πολύ πάντως.
οπως μπαίνεις στο αριστερό σου χέρι είναι ο dj και στην ίδια πλευρά συνεχίζει η μεγάλη μπάρα του μαγαζιού, που πάει μέχρι και την άκρη του, λίγο πριν το σκοτεινό χώρο για τους χορούς των κοριτσιών.
ανάμεσα στον dj και στο μπαρ, στην αρχή επίσης, βρίσκεται και ο χώρος (πολύ μικρός) με την ανάλογη στριποκολώνα που γίνονται οι προμο στριποχοροι των κοριτσιων.
τέλος της μπάρας και πριν το χώρο με τους στριποχορους, είναι και το βεσε.
στη δεξιά πλευρά και μέχρι το χώρο με τους στριποχορους, είναι οι καναπέδες για τους πιο λαρτζ ποτηδες φαντάζομαι.
στην ίδια δεξιά πλευρά και προς το τέλος των καναπέδων τώρα, βρίσκεται ένας πολύ μικρός κυκλικός χώρος, ο οποίος γυρίζει κιόλας, όπου γινονται και εκεί κάποιοι προμο στριποχοροι των κοριτσιών.
λογικά τα πριβέ θα γίνονται στον πάνω χώρο που υπάρχει, ο οποίος είναι πάνω ακριβώς από τον κλασσικό χώρο που γίνονται οι απλοί στριποχοροι, που βρίσκεται στο τέλος του μαγαζιού.

λάηβ σόου, όσο κάτσαμε, δεν είδα να υπάρχει, αν και δεν το ευνοεί και ο χώρος για κατι τέτοιο πιστεύω.

εμείς κάτσαμε κλασικά μπαρ ορθαντζα για να βλέπουμε την πασαρέλα των κοριτσιών, αλλά και τα ανάλογα ναυάγια που σκάνε, για το γελιο.
ο κόσμος λίγο από όλα.
από γύφτους και καγκουρες, μπαρμπαδες τυρογαλαδες μέχρι και κυριλεδες.

είχε αρκετά κορίτσια, γύρω στα 20+ από όσο μπορούσα να υπολογίσω, αλλά σχεδόν όλα ήταν από μέτρια και κάτω... για τα δικά μου γούστα πάντα.
γενικώς πολύ χαλι.
η μόνη που μου έκανε εντύπωση ήταν μια με κοντο καρέ μαλλί (ξανθοκαστανο κάτι), ωραία φάτσα τσοντε, τρελό κωλι για πολυ σκισιμο, τούμπανο κορμί γενικώς, αλλά με σιλικόνες καλής δουλειάς στα βυζιά της και ψιλομαγκακι σε ύφος.
αν δεν είχε το υφακι που με χάλασε αισθητά, θα την έπαιρνα για κάνα 2-3 χορούς να δω τι σκατα κάνει.
για την ντίβα του μαγαζιού την έκοψα προσωπικά με τέτοιο αέρα.
ήταν και η μοναδική πάντως, που από τον προμο στριποχορο κάτι ψιλοελεγε.
οι άλλες που είδα ήταν απλά άσχετες και αδιάφορες με το όλο σκηνικό.

από ποτά δε ξέρω, γιατί έχω πει ότι δεν παίρνω σε τέτοια μέρη και τη βγάλαμε με μπύρα.
είσοδος μαζί με μπύρα λοιπόν στα 15ευρα.
btw έχουν ποικιλία στις μπύρες, πράγμα που δεν το έχω ξαναδεί.
συνήθως 1 έχουν τα ανάλογα μαγαζιά.

ήχος πολύ καλός που δε σε ενοχλεί και καλή μουσική σχετικά.

πάρκινγκ βρίσκεις εκεί στα περιξ της συγγρου και στα σοκάκια των στουδιοζ, κλασσικά και εύκολα.

το αρνητικό της όλης φάσης όμως ήταν ότι, από την αρχή που μπαίνεις μέχρι να αραξεις κάπου και να πιεις την πρώτη γουλια, υπάρχει μια σχετική βιασύνη.
πως βλέπεις μια γκόμενα που σε τραβάει να μπεις μέσα, ενώ έχεις καταλάβει ήδη ότι θα είναι φόλα?
ένα τέτοιο αίσθημα μου έβγαλε.
από την πόρτα, με την κλασσική τυπική και φεηκ ευγενια, το σέρβις που αμέσως πέφτουν πάνω σου για να σε καταλήξουν στο μπαρ, τις μπαργουμεν που βιάζονται να σου πάρουν παραγγελία και τις γκόμενες που ακόμα δεν έχεις κάτσει που λέει ο λόγος, σκάνε και σου ξεκινάνε το παραμύθι "κεράσι ποτο-τελι κορο".
ρε μαγκιτες, είπαμε οκ, θέλετε να "ευχαριστήσετε" το παραμυθακι του πελάτη, αλλά χαλαρώστε λίγο.
φαίνεται όλο αυτό πολύ άκυρο και ψεύτικο.

ίσως ξαναπάω μόνο για το κοντό καρέ πάντως, γιατί η τύπισσα ήταν πολύ καβλα... ακόμα και με τις σιλικόνες.

επομένως οι βαθμολογίες τέλος, είναι στη βάση, για ευνόητους λόγους αναγκαστικά.

αυτά από μένα.
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
50.481
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, maradona7, Cantfindname και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού