Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 203748
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο χώρο μεγάλη Παρασκευή, καθιερωμένο πλέον με την παρέα , κάθε μεγάλη Παρασκευή έχει τζαδικα , μπουρδέλα για να βρούμε πλυντήρια πιάτων .

Φτάσαμε κατά τι 1, όχι πολύ κόσμος , αρκετά μεγάλο ρόστερ αλλά μόνο κάνα2-3 γυρναγαν στα τραπέζια πήρα δύο χώρους με ότι νανε άσχημες να περάσει η ώρα και να ζεσταθώ, ύστερα είδα δύο πλυντήρια μάλαμα αλλά όταν πήγα να μιλήσω στην μια για χώρο (προφανώς δεν πήγαινε σε τραπέζια) μου είπε σόρρυ μπέιμπι και πήγε σε ένα τρεπαζι που ήταν ένας τύπος με 4 κοπέλες ( τα.ποιο ώραια μουνια του μαγαζιού) ήταν καπαρομενες όλο το βράδυ εκεί, υπήρχαν κάνα δυο καλά ακόμα που πήγα εγώ η φίλος μου να ρωτήσει και η απάντηση ,(only prive baby) κάπου εκεί ξενερωσαμε η ώρα 3:30 κατηφορησαμε για φυλής άδειασμα και σπίτι.

Τι μαγαζί από ποτά μέτρια μουσική καλή χώροι στο στύλο καλή πλυντήρια μέτρια, όχι τρελά πράγματα γενικά αλλά value for money σίγουρα, αλλά δεν είναι για πολυ

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2024
Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
69
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Rokko28, Johnny Red2, Bartender 74

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2024
συνάδελφοι, κάντε κάτι με το autocue ή autocorrect ή όπως ονομάζεται γιατί το κείμενο δεν βγάζει νόημα. Και ο υπερρεαλισμός ήταν της μόδας τη 10ετία του 1930 Γλώσσα
review reaction 4 Bartender 74
10 Μαΐου, 2024
Σόρρυ αδελφέ, αν δεν μπορείς να το διαβάσεις και δεν έχει ροή , φταίει που έχω δυσλεξία,κατά τα άλλα ο υπερρεαλισμός δεν είναι ακόμα στην μόδα, μην ανησυχείς
review reaction 1 Johnstef
10 Μαΐου, 2024
ζητώ συγγνώμη - απλά νόμισα ότι είναι θέμα autocorrect.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3